عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند

فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند
جمعه 29 بهمن 1389  09:18 ق.ظ

89/11/29 - 00:06
شماره:8911280248
مشاور وزير آموزش و پرورش:
فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند

خبرگزاري فارس: مشاور وزير آموزش و پرورش گفت: پيشتازان و فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي آموزش و پرورش هستند.

علي‌اكبر صفري‌پور امروز در حاشيه مراسم محوري پيشتازان و فرزانگان در مدرسه راهنمايي پرورين اعتصامي زابل به خبرنگار فارس اظهار داشت: دوستي و مهرورزي، همدلي با همه انسان‌ها و رعايت حقوق شهروندي از مهم‌ترين اهداف تشكل‌هاي دانش‌آموزي است و پيشتازان و فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند.
وي ضمن تبريك ميلاد با سعادت حضرت رسول اكرم (ص) اظهار داشت: عشق به اهل‌بيت (ع) و ولايت سراسر وجود پيشتازان و فرزانگان را فراگرفته است.
صفري‌پور ادامه داد: فعاليت‌هاي سازمان دانش‌آموزي مختص ايران نيست و در تمام جهان در قالب فعاليت‌هاي پيش آهنگي انجام مي‌شود و تفاوت كار پيشتازان و فرزانگان ايران اسلامي با ساير كشورها ولايتمداري و اعتقاد به اسلام است.
وي به اقدامات اخير سران فتنه اشاره كرد و گفت: امروز برخي افراد از دامن انقلاب جدا شده‌اند و خشم خداوند و ملت ولايتمدار را به جان خريده‌‌اند.
مشاور وزير آموزش و پرورش با تأكيد بر فعاليت‌هاي اجتماعي دانش‌آموزان به عنوان هدف اصلي تشكل‌هاي دانش‌آموزي تصريح كرد: تمام فعالان پيشاهنگي دنيا به حال فرزانگان و پيشتازان ايران غبطه مي‌خورند و اين از بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.
به گزارش فارس: در اين مراسم پيشتازان و فرزانگان با اجراي برنامه‌هاي منظم و سردادن شعار ضمن اعلام انزجار از فتنه‌گران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تجديد بيعت كردند.
انتهاي پيام/صا30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها