عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند

فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند
جمعه 29 بهمن 1389  09:18 ق.ظ

89/11/29 - 00:06
شماره:8911280248
مشاور وزير آموزش و پرورش:
فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند

خبرگزاري فارس: مشاور وزير آموزش و پرورش گفت: پيشتازان و فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي آموزش و پرورش هستند.

علي‌اكبر صفري‌پور امروز در حاشيه مراسم محوري پيشتازان و فرزانگان در مدرسه راهنمايي پرورين اعتصامي زابل به خبرنگار فارس اظهار داشت: دوستي و مهرورزي، همدلي با همه انسان‌ها و رعايت حقوق شهروندي از مهم‌ترين اهداف تشكل‌هاي دانش‌آموزي است و پيشتازان و فرزانگان طلايه‌دار تحقق اهداف اجتماعي هستند.
وي ضمن تبريك ميلاد با سعادت حضرت رسول اكرم (ص) اظهار داشت: عشق به اهل‌بيت (ع) و ولايت سراسر وجود پيشتازان و فرزانگان را فراگرفته است.
صفري‌پور ادامه داد: فعاليت‌هاي سازمان دانش‌آموزي مختص ايران نيست و در تمام جهان در قالب فعاليت‌هاي پيش آهنگي انجام مي‌شود و تفاوت كار پيشتازان و فرزانگان ايران اسلامي با ساير كشورها ولايتمداري و اعتقاد به اسلام است.
وي به اقدامات اخير سران فتنه اشاره كرد و گفت: امروز برخي افراد از دامن انقلاب جدا شده‌اند و خشم خداوند و ملت ولايتمدار را به جان خريده‌‌اند.
مشاور وزير آموزش و پرورش با تأكيد بر فعاليت‌هاي اجتماعي دانش‌آموزان به عنوان هدف اصلي تشكل‌هاي دانش‌آموزي تصريح كرد: تمام فعالان پيشاهنگي دنيا به حال فرزانگان و پيشتازان ايران غبطه مي‌خورند و اين از بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.
به گزارش فارس: در اين مراسم پيشتازان و فرزانگان با اجراي برنامه‌هاي منظم و سردادن شعار ضمن اعلام انزجار از فتنه‌گران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تجديد بيعت كردند.
انتهاي پيام/صا30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها