عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم مقابله با ولايت فقيه را تحمل نمي‌كنند

مردم مقابله با ولايت فقيه را تحمل نمي‌كنند
جمعه 29 بهمن 1389  09:18 ق.ظ

89/11/29 - 00:06
شماره:8911280240
امام جمعه دماوند:
مردم مقابله با ولايت فقيه را تحمل نمي‌كنند

خبرگزاري فارس: امام جمعه دماوند گفت: مردم كشورمان هرگونه ايستادگي در مقابل ولايت فقيه را تحمل نمي‌كنند.

حجت‌الاسلام محمد علا‌الديني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دماوند به اغتشاشات فتنه‌گران در چند روز اخير اشاره كرد و اظهار داشت: ما در دهه‌اي هستيم كه به عنوان دهه عدالت و پيشرفت نامگذاري شده و همچنين در ماهي هستيم كه ماه وحدت نام دارد و براي ما در يك جامعه اسلامي قابل تحمل نيست كه عده‌اي بخواهند جلوي پيشرفت و عدالت كشورمان را بگيرند.
وي اضافه كرد: همچنين براي ملت ما قابل تحمل نيست كه عده‌اي بخواهند داخل كشور باعث تفرقه و نفاق شوند.
امام جمعه دماوند ادامه داد: در جامعه اسلامي مطالبه همه مردم اين است كه موانع پيشرفت بايد از سر راه برداشته شود و يك مانع پيشرفت كساني هستند كه همواره در شيپور اختلافات مي‌دمند و در ميدان دشمن بازي مي‌كنند و به گونه‌اي پيش مي‌روند كه دشمن را خوشحال مي‌كنند.
علاءالديني تصريح كرد: هر گروه و يا هر كسي كه در اين راه بخواهند در مقابل اين اراده عظيم ملت بايستند، مطمئناً مردم با آنها مقابله مي‌كنند.
وي تاكيد كرد: همچنين اگر عده‌اي بخواهند اعتقادات مردم را در جامعه اسلامي نسبت به ولايت فقيه كه به عنوان يك ركن ركين و ادامه‌دهنده راه پيامبر (ص) و ولايت اهل بيت (ع) است، نشانه بگيرند، موفق نخواهند شد.
امام جمعه دماوند يادآور شد: هر كسي بخواهد علمي را در مقابل علم ولايت فقيه بلند كند و از هر گروه و هر شخصي كه باشد براي ملت قابل تحمل نيست و مطمئناً مردم آن علم را با حضور و بصيرت خود سرنگون مي‌كنند و اين واقعه را به شكست تبديل مي‌كنند.
علاالديني تاكيد كرد: در سالروز آغاز امامت حضرت بقيه‌الله (عج) انتظار مي‌رفت كه فضاي جامعه يك فضاي صميمي و بسيار خوبي باشد اما به تاسف با تبليغات دشمنان عده‌اي در دام فتنه واقع شدند و در مقابل اين تبليغات فريب خوردند و اين دام براي آنها گشوده شد كه در ميدان دشمن بازي كردند.
وي اظهار داشت: اين افراد بايد مطمئن باشند كه اين بازي چيزي جز سرشكستگي براي آنها در پيشگاه ملت و همچنين در نزد خداوند و روسياهي آنها را به دنبال نخواهد داشت.
امام جمعه دماوند با تاكيد بر اينكه با عوامل ايجادكننده اختلاف در جامعه بايد برخورد شود، اضافه كرد: برخوردي كه ما دائماً در مجامع مختلف احساس مي‌كنيم يك برخورد قانوني بوده و مطمئناً كسي كه بخواهد در جامعه نفاق ايجاد كند برخورد با وي در قانون مشخص شده است.
علاالديني تاكيد كرد: مردم مطالبه مي‌كنند كه اين برخورد بايد شديد باشد و برخورد قاطع با كساني كه حرمت‌شكني مي‌كنند، مي‌تواند آنها را از ادامه راه بازدارد.
وي تصريح كرد: توصيه ما اين است كه همه اقشار جامعه هوشيار باشند و بهانه به دست دشمن ندهند.
امام جمعه دماوند افزود: دشمن همواره در 32 سال گذشته ثابت كرده كه هيچ‌گاه عزت و عظمت اسلام را خواستار نيست و با فريب دادن ديگران مي‌خواهد امروز اختلاف داخلي ايجاد كند.
علاالديني اضافه كرد: آن چيزي كه امروز مي‌تواند جلوي اختلافات داخلي را بگيرد تنها تبعيت از ولايت فقيه است و هر صدايي كه بخواهد در مقابل اين صدا ايستادگي كند مطمئناً بايد خاموش شود.
وي خاطرنشان كرد: با بصيرت و حضور مردم شاهد خاموشي و خفگي اين صداها در نطفه خواهيم بود.
انتهاي پيام/غ20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها