عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است

وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:19 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280530
رئيس حوزه علميه تايباد:
وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است

خبرگزاري فارس: رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد با اشاره به وحدت برادران سني و شيعه در تايباد گفت: وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه اسلامي است.

حجت‌الاسلام محمد محدثي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد همزمان با هفته وحدت و با اشاره به ميلاد فرخنده پيامبر اكرم (ص) اظهار داشت: وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه اسلامي است.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد با اشاره به وحدت سني و شيعه در شهرستان مرزي تايباد گفت: نظام جمهوري اسلامي بايد با جريان‌هاي افراطي كه قصد به هم زدن وحدت مسلمانان را دارند، برخورد كند.
وي گفت: در مناطق تلفيقي كه مردم تشيع و تسنن سال‌ها با برادري و همدلي با هم زندگي كردند، نبايد گذاشت عده‌اي با بهره‌گيري از تفكرات افراطي بيرون مرزها بر وحدت مردم تاثير بگذارند.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد گفت: امروز وحدت بين تمام مسلمانان چشم همه بدخواهان اسلام را كور مي‌كند.
وي تفرقه در جامعه اسلامي را خيانت به اسلام و قرآن و رسالت پيامبر اكرم (ص) عنوان كرد و گفت: مردم شهرستان‌هاي تلفيقي تشيع و تسنن بايد با هم وحدت اسلامي داشته باشند.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد گفت: شهرستان تايباد الگو وحدت بين شيعه و سني است.
وي گفت: در هفته وحدت بايد بر محور قرآن و كعبه و رسالت پيامبر و همه ارزش‌هاي ديني و اسلامي تاكيد و توجه شود.
محدثي تصريح كرد: هفته وحدت در جامعه اسلامي ايران به عنوان يك نماد بسيار ارزشمند بايد مورد حمايت و حراست قرار گرفته و همه مردم با وحدت و همدلي زندگي مسالمت‌آميزي داشته باشند.
انتهاي پيام/آ30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها