عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است

وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:19 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280530
رئيس حوزه علميه تايباد:
وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه است

خبرگزاري فارس: رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد با اشاره به وحدت برادران سني و شيعه در تايباد گفت: وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه اسلامي است.

حجت‌الاسلام محمد محدثي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد همزمان با هفته وحدت و با اشاره به ميلاد فرخنده پيامبر اكرم (ص) اظهار داشت: وحدت اسلامي ضروري‌ترين نياز جامعه اسلامي است.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد با اشاره به وحدت سني و شيعه در شهرستان مرزي تايباد گفت: نظام جمهوري اسلامي بايد با جريان‌هاي افراطي كه قصد به هم زدن وحدت مسلمانان را دارند، برخورد كند.
وي گفت: در مناطق تلفيقي كه مردم تشيع و تسنن سال‌ها با برادري و همدلي با هم زندگي كردند، نبايد گذاشت عده‌اي با بهره‌گيري از تفكرات افراطي بيرون مرزها بر وحدت مردم تاثير بگذارند.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد گفت: امروز وحدت بين تمام مسلمانان چشم همه بدخواهان اسلام را كور مي‌كند.
وي تفرقه در جامعه اسلامي را خيانت به اسلام و قرآن و رسالت پيامبر اكرم (ص) عنوان كرد و گفت: مردم شهرستان‌هاي تلفيقي تشيع و تسنن بايد با هم وحدت اسلامي داشته باشند.
رئيس حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) تايباد گفت: شهرستان تايباد الگو وحدت بين شيعه و سني است.
وي گفت: در هفته وحدت بايد بر محور قرآن و كعبه و رسالت پيامبر و همه ارزش‌هاي ديني و اسلامي تاكيد و توجه شود.
محدثي تصريح كرد: هفته وحدت در جامعه اسلامي ايران به عنوان يك نماد بسيار ارزشمند بايد مورد حمايت و حراست قرار گرفته و همه مردم با وحدت و همدلي زندگي مسالمت‌آميزي داشته باشند.
انتهاي پيام/آ30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها