عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مخترع قمي موفق به كسب رتبه برتر شد

مخترع قمي موفق به كسب رتبه برتر شد
جمعه 29 بهمن 1389  09:20 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280205
در سومين جشنواره نوآوري فجر انقلاب؛
مخترع قمي موفق به كسب رتبه برتر شد

خبرگزاري فارس: دستگاه توليد حلقه و فنرهاي چند سر شاخك طراحي شده از سوي مخترع قمي به عنوان يكي از 11 طرح برتر در حوزه تجاري‌سازي سومين جشنواره نوآوري فجر انقلاب انتخاب شد.

اكبر زرنوشه فراهاني مخترع دستگاه توليد حلقه و فنرهاي چند سر شاخك امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اختراع اين دستگاه اظهار داشت: اين دستگاه داراي شماره دفتر ثبت اختراع 65539 است كه در نخستين نمايشگاه اختراعات استان قم شركت كرد و در بين اختراعات موفق به كسب رتبه برتر شد.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به درخواست هيئت داوران اين دستگاه براي شركت در سومين جشنواره نوآوري و شكوفايي فجر انقلاب اسلامي انتخاب شد.
اين مخترع قمي از كسب رتبه برتر طرح اختراع دستگاه توليد حلقه و فنرهاي چند سر شاخك در جشنواره نوآوري و شكوفايي فجر انقلاب اسلامي خبر داد و افزود: اين طرح در حوزه تجاري‌سازي مقام برتر را كسب كرد و لوح تقدير و جوايزي ارزنده را از آن خود كرد.
زرنوشه فراهاني با اشاره به زمان صرف شده براي اين اختراع گفت: يك سال و نيم در زمينه اين اختراع فعاليت كردم و با قدرت ذهن‌پردازي به اختراع اين دستگاه پرداختم و به صورت تجربي اين دستگاه توليد شده است.
وي خاطرنشان كرد: توليدات اين دستگاه در گيره‌هاي پرده و لباس كاربرد دارد كه به دليل كمبود بودجه قادر به توليد انبوه اين گيره‌ها نيستيم.
اين مخترع قمي با بيان اينكه پيگري‌هايي در زمينه دريافت حمايت‌ها صورت گرفته است، اذعان داشت: با وجود ارائه درخواست‌هايي به مسئولان تاكنون اقدامي درباره پشتيباني‌هاي مالي صورت نگرفته است.
وي تاكيد كرد: لازم است رسانه ملي خدماتي پيرامون معرفي اختراعات ارائه دهد تا با شناساندن مناسب قابليت‌هاي اختراعات حمايت‌هاي لازم انجام شود.
انتهاي پيام/غ30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها