عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توسعه فضا از نيازهاي اساسي دانشگاه حضرت معصومه (س) است

توسعه فضا از نيازهاي اساسي دانشگاه حضرت معصومه (س) است
جمعه 29 بهمن 1389  09:21 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280203
رئيس دانشگاه حضرت معصومه (س):
توسعه فضا از نيازهاي اساسي دانشگاه حضرت معصومه (س) است

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه حضرت معصومه (س) گفت: توسعه فضا از نيازهاي اساسي دانشگاه حضرت معصومه (س) است كه اميدواريم در اين زمينه بتوانيم اعتبارات لازم را جذب كنيم.

عليرضا باقري ثالث امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به تاسيس دانشگاه حضرت معصومه(س) در سال 86 اظهار داشت: توجه به آموزش‌هاي مورد نياز زنان و شناخت وضعيت موجود آنها در زمينه‌هاي مختلف از رسالت‌هاي اساسي دانشگاه حضرت معصومه(س) است.
وي خاطرنشان كرد: ارائه راهكارهايي به منظور تحكيم و تقويت بنيان خانواده مبتني بر ارزش‌هاي والاي معنوي و مقابله با مكاتب و افكار انحرافي در حوزه زنان از ماموريت‌هاي اين دانشگاه به شمار مي‌رود.
رئيس دانشگاه حضرت معصومه(س) با اشاره به ديگر اهداف دانشگاه حضرت معصومه(س) گفت: مشاركت در تسهيل و توسعه فرآيند آموزش عالي كشور و توجه به نيازها و سليقه‌هاي تمام اقشار جامعه در اين زمينه از اهداف دانشگاه محسوب مي‌شود.
باقري ثالث به دور جديد سفر رياست جمهوري اشاره كرد و افزود: بدون ترديد در اين سفر بايد تلاش كنيم تا از اعتبارات عمراني مناسبي برخوردار شويم.
وي خاطرنشان كرد: در سفر دوم رياست جمهوري نيز احدا خوابگاه دانشجويي دانشگاه حضرت معصومه(س) مصوب شد و اين خوابگاه در دهه فجر سال جاري افتتاح شد.
رئيس دانشگاه حضرت معصومه(س) تصريح كرد: در سفر سوم نيز طرح‌ها طراحي و ارائه شده و اميدواريم با ورود هيئت دولت به استان قم بتوانيم برخي از طرح‌ها را مصوب كنيم.
باقري ثالث با اشاره به نياز كنوني دانشگاه حضرت معصومه(س) اذعان داشت: توسعه فضا نياز اساسي دانشگاه است كه اميدواريم بتوانيم اعتبارات عمراني مناسبي را جذب كرده تا نيازهاي مقدماتي دانشگاه برطرف شود.
انتهاي پيام/ي30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها