عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جذب 75 سرباز معلم در آموزش و پرورش قم

جذب 75 سرباز معلم در آموزش و پرورش قم
جمعه 29 بهمن 1389  09:22 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280201
رئيس برنامه‌ريزي اداره آموزش و پرورش قم خبر داد:
جذب 75 سرباز معلم در آموزش و پرورش قم

خبرگزاري فارس: رئيس اداره برنامه‌ريزي، تامين و آموزش نيروي انساني آموزش و پرورش قم از جذب 75 سرباز معلم در آموزش و پرورش استان در راستاي گذراندن خدمت سربازي خبر داد.

عليرضا كبيري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به پذيرش سرباز معلم در اداره كل آموزش و پرورش استان قم اظهار داشت: با توجه به نياز اداره كل آموزش و پرورش استان سربازاني در حوزه‌هاي مورد نياز جذب شده است.


وي با بيان اينكه ظرفيت 75 نفر براي جذب سرباز معلم درنظر گرفته شده است، گفت: اين سرباز معلم‌ها در مقاطع فوق ديپلم، ليسانس و فوق ليسانس پذيرش مي‌شوند.


رئيس اداره برنامه‌ريزي، تامين و آموزش نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش استان قم تصريح كرد: اولويت ثبت‌نام با افرادي است كه داراي مدرك تحصيلي بالاتر و تاريخ اعزام آنها ديرتر باشد.


كبيري خاطرنشان كرد: برق، كامپيوتر، نقشه‌كشي معماري، الكتروتكنيك، مكانيك، رياضي، فيزيك، آمار، تربيت بدني، آموزش ابتدايي، زبان و ادبيات فارسي، الهيات و معارف اسلامي از رشته‌هايي است كه پذيرش سرباز معلم در آنها صورت مي‌گيرد.


وي تصريح كرد: در صورت پذيرش و موفقيت در مصاحبه دوره خدمت سربازي آنها از تاريخ اعزام به دوره آموزش نظامي محاسبه خواهد شد.


رئيس اداره برنامه‌ريزي، تامين و آموزش نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به فعاليت نيروهاي جذب شده در مدارس استان اذعان داشت: افراد پس از جذب در حوزه درسي به فعاليت مي‌پردازند و در صورت نداشتن توانايي به يگان‌هاي نظامي و انتظامي براي ادامه خدمت معرفي مي‌شوند.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها