عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ارائه خدمت به يك ميليون نفر در درمانگاه‌هاي تأمين اجتماعي قم

ارائه خدمت به يك ميليون نفر در درمانگاه‌هاي تأمين اجتماعي قم
جمعه 29 بهمن 1389  09:23 ق.ظ

89/11/29 - 00:07
شماره:8911280198
مدير درمان تأمين اجتماعي قم:
ارائه خدمت به يك ميليون نفر در درمانگاه‌هاي تأمين اجتماعي قم

خبرگزاري فارس: مدير درمان سازمان تأمين اجتماعي استان قم گفت: از طريق درمانگاه‌هاي تأمين اجتماعي قم به بيش از يك ميليون نفر از ابتداي سال جاري خدمات درماني ارائه شده است.

محمدرضا جعفري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به خدماتي كه از سوي مراكز درماني تامين اجتماعي ارائه مي‌شود،‌ اظهار داشت: در دي‌كلينيك دكتر غرضي استان قم 10 تخت بستري براي انجام عمل جراحي و سرپايي وجود دارد و خدمات بسيار خوبي از سوي اين دي كلينيك به مردم ارائه مي‌شود.
وي تصريح كرد: از ابتداي سال جاري تا پايان آذرماه با 10 تخت بستري كه در اين مركز وجود دارد 989 عمل و 2 هزار و 318 عمل سرپايي انجام شده است.
مدير درمان سازمان تامين ‌اجتماعي استان قم با اشاره به وجود سه درمانگاه تامين‌اجتماعي در قم عنوان داشت: در اين مدت يك ميليون و 130 هزار نفر به درمانگاه‌هاي تامين‌اجتماعي مراجعه كرده و خدمات درماني دريافت كرده‌اند.
وي گفت: در درمان غير مستقيم كه توسط مراكز و مطب‌هاي طرف قرارداد تامين‌اجتماعي هستند در مدت ياد شده 3 ميليون و 113 هزار نفر از خدمات درمان سرپايي اين مراكز بهره‌مند شده‌اند.
جعفري گفت: در بخش بستري در مراكز طرف قرارداد تامين اجتماعي ‌35 هزار نفر از خدمات بستري استفاده كرده‌اند.

* اعزام بيمار به تهران براي دريافت خدمات تخصصي و فوق‌تخصصي
وي در بخش ‌ديگري از سخنان خود با اشاره به با اشاره به واحد مشاوره، پذيرش و اعزام بيمار در سازمان تامين اجتماعي اظهار داشت: به طور ميانگين هر ساله يك هزار نفر از بيماراني كه به درمان‌هاي تخصصي و فوق‌تخصصي نياز دارند به تهران اعزام مي‌شوند.
جعفري ابراز داشت: بيماراني كه دچار بيمارهاي سخت همچون سرطان، بيماري‌هاي قلبي، عمل جراحي قلب باز، بيمارهاي قلبي مادرزادي و... هستند از طريق اين واحد اعزام مي‌شوند و خدمات لازم را به صورت رايگان دريافت مي‌كنند.
انتهاي پيام/ي20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها