عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند

سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند
جمعه 29 بهمن 1389  09:24 ق.ظ

89/11/29 - 00:08
شماره:8911280167
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي:
سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند

خبرگزاري فارس: عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي با اينكه سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند، گفت: سران فتنه مزدور رژيم صهيونيستي و آمريكا در ايران هستند.

سيداميرحسين قاضي‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: هدف رژيم صهيونيستي و آمريكا از حمايت از سران فتنه و راه‌اندازي اغتشاش و راهپيمايي در ايران، ضربه زدن به موقعيت استراتژيك ايران است تا از اين طريق پايه‌هاي اسلام را در خاورميانه سست كنند.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي تاكيد كرد: آمريكا و رژيم صهيونيستي تمام تلاش خود را براي ايجاد مشكل اقتصادي، سياسي، اجتماعي و امنيتي مي‌كنند كه البته با تمام اين تلاش‌ها در اين كار هيچ‌گونه اقبالي به دست نياورده‌اند.
وي با اشاره به اين موضوع كه سران فتنه دست‌نشانده آمريكا هستند تصريح كرد: سران فتنه كه دست‌نشانده و عمله استكبار هستند، در ايجاد اغتشاشات در داخل ايران مشاركت داشته و شلوغي و هرج و مرج را با هدف ضربه زدن به پايه‌هاي نظام ايجاد مي‌كنند.
قاضي‌زاده اظهار داشت: اين افراد بايد در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران، ولايت فقيه و مردم پاسخگو باشند و نمي‌توانند مشكلي ايجاد كرده و به راحتي از معركه جان سالم به‌در برند.
وي افزود: مسئولان نيز بايد در مقابل آمريكا و رژيم صهيونيستي ايستادگي كرده و آنها را به دليل زمينه‌سازي ايجاد هرج و مرج در ايران مورد مواخذه قرار دهند.
عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اعلام انزجار نمايندگان مجلس از سران فتنه گفت: مجلس خانه ملت و نمايندگان نيز صداي ملت هستند و با تمام قدرت و توان خواستار مقابله جدي با سران فتنه شده و هم‌نوا با يكديگر اعدام آن‌ها را خواستار شدند.
قاضي‌زاده تصريح كرد: تنها راه آرامش بخشيدن به جامعه و تسلي دادن به خانواده‌هاي داغدار جوانان شهيد در اغتشاشات 25بهمن ماه، اشد مجازات اصحاب فتنه است و همه مردم ايران بر اين موضوع تاكيد ويژه‌اي دارند. وي با اشاره به اين موضوع كه منافع ملت را مقام معظم رهبري تشخيص مي‌دهند اظهار داشت: علت تعلل در برخورد با سران فتنه و اعدام آن‌ها نشان دادن باطن اين افراد است تا اينكه اندك طرفداران آنها نيز از اطرافشان پراكنده شوند.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي تاكيد كرد: اين افراد خير و صلاح ملت را نمي‌خواهند و قصد عوام‌فريبي و ايجاد هرج و مرج را دارند.
انتهاي پيام/ي20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها