عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند

سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند
جمعه 29 بهمن 1389  09:24 ق.ظ

89/11/29 - 00:08
شماره:8911280167
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي:
سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند

خبرگزاري فارس: عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي با اينكه سران فتنه به دنبال ضربه زدن به پايه‌هاي نظام هستند، گفت: سران فتنه مزدور رژيم صهيونيستي و آمريكا در ايران هستند.

سيداميرحسين قاضي‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: هدف رژيم صهيونيستي و آمريكا از حمايت از سران فتنه و راه‌اندازي اغتشاش و راهپيمايي در ايران، ضربه زدن به موقعيت استراتژيك ايران است تا از اين طريق پايه‌هاي اسلام را در خاورميانه سست كنند.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي تاكيد كرد: آمريكا و رژيم صهيونيستي تمام تلاش خود را براي ايجاد مشكل اقتصادي، سياسي، اجتماعي و امنيتي مي‌كنند كه البته با تمام اين تلاش‌ها در اين كار هيچ‌گونه اقبالي به دست نياورده‌اند.
وي با اشاره به اين موضوع كه سران فتنه دست‌نشانده آمريكا هستند تصريح كرد: سران فتنه كه دست‌نشانده و عمله استكبار هستند، در ايجاد اغتشاشات در داخل ايران مشاركت داشته و شلوغي و هرج و مرج را با هدف ضربه زدن به پايه‌هاي نظام ايجاد مي‌كنند.
قاضي‌زاده اظهار داشت: اين افراد بايد در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران، ولايت فقيه و مردم پاسخگو باشند و نمي‌توانند مشكلي ايجاد كرده و به راحتي از معركه جان سالم به‌در برند.
وي افزود: مسئولان نيز بايد در مقابل آمريكا و رژيم صهيونيستي ايستادگي كرده و آنها را به دليل زمينه‌سازي ايجاد هرج و مرج در ايران مورد مواخذه قرار دهند.
عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اعلام انزجار نمايندگان مجلس از سران فتنه گفت: مجلس خانه ملت و نمايندگان نيز صداي ملت هستند و با تمام قدرت و توان خواستار مقابله جدي با سران فتنه شده و هم‌نوا با يكديگر اعدام آن‌ها را خواستار شدند.
قاضي‌زاده تصريح كرد: تنها راه آرامش بخشيدن به جامعه و تسلي دادن به خانواده‌هاي داغدار جوانان شهيد در اغتشاشات 25بهمن ماه، اشد مجازات اصحاب فتنه است و همه مردم ايران بر اين موضوع تاكيد ويژه‌اي دارند. وي با اشاره به اين موضوع كه منافع ملت را مقام معظم رهبري تشخيص مي‌دهند اظهار داشت: علت تعلل در برخورد با سران فتنه و اعدام آن‌ها نشان دادن باطن اين افراد است تا اينكه اندك طرفداران آنها نيز از اطرافشان پراكنده شوند.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي تاكيد كرد: اين افراد خير و صلاح ملت را نمي‌خواهند و قصد عوام‌فريبي و ايجاد هرج و مرج را دارند.
انتهاي پيام/ي20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها