عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

رواديد كاروان عمره دانش‌آموزي هنوز صادر نشده است

رواديد كاروان عمره دانش‌آموزي هنوز صادر نشده است
جمعه 29 بهمن 1389  09:25 ق.ظ

89/11/29 - 00:08
شماره:8911280207
رئيس سازمان دانش‌آموزي قم:
رواديد كاروان عمره دانش‌آموزي هنوز صادر نشده است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان دانش‌آموزي استان قم گفت: به دليل همكاري نكردن دولت عربستان، رواديد عمره دانش‌آموزي تا اين لحظه صادر نشده است.

علي فيض امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بيان اينكه ميانگين سهميه هر استان در اين دوره، 45 تا 60 نفر بوده است، گفت: در اين دوره 2 هزار نفر به حج عمره دانش‌آموزي اعزام مي‌شوند كه از اين بين 50 نفر از قم هستند.
وي در ادامه گفت: اين دوره نهمين دوره عمره دانش‌آموزي است و دومين دوره‌اي است كه باز هم به دليل همكاري نكردن دولت عربستان دانش‌آموزان دختر نمي‌توانند در كاروان‌هاي جداگانه اعزام شوند.
فيض تصريح كرد: هزينه پروازي اين دوره 7 هزار و650 ريال بوده است كه بانك عامل 6 ميليون ريال از اين مبلغ را به عنوان وام در اختيار دانش‌آموزان قرار داده است.
رئيس سازمان دانش‌آموزي استان قم با بيان اينكه در اين دوره مدير كاروان، معاون و روحاني، كاروان را همراهي مي‌كنند، گفت: اين كاروان به چند گروه20 نفره تقسيم شده كه به همراه هر گروه يك معلم نيز حضور دارد.
وي در پايان ضمن قدرداني از سازمان حج و زيارت و سازمان نظام وظيفه در خصوص اعزام دانش‌آموزان خاطرنشان كرد: اين دانش‌آموزان از ميان برگزيدگان فرهنگي، علمي و برگزيدگان اخلاقي ـ قرآني هستند.
انتهاي پيام/غ30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها