عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند

فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند
جمعه 29 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280382
نماينده اردبيل در مجلس:
فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين در مجلس شوراي اسلامي گفت: حركت بدون مجوز فتنه‌گران در 25 بهمن نشان معاندت آنها با نظام اسلامي ايران بود.

حجت‌الاسلام سيدكاظم موسوي امروز در گفت‌و‌گوي اختصاصي با خبرنگار فارس در اردبيل و در واكنش به حادثه 25 بهمن در تهران و تلاش فتنه‌گران براي ايجاد آشوب در كشور، تعلل دستگاه قضايي در برخورد با فتنه‌گران و سرانه فتنه در كشور را غيرقابل قبول اعلام كرد.
وي اظهار داشت: معتقديم دستگاه قضايي بايد با جديت به اين موضوع ورود پيدا كند چرا كه معتقديم سران فتنه و آشوبگران افرادي نيستند كه در مقابل آنها كوتاه آمد.
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس افزود: با حضور قوه قضائيه در كشور سران فتنه حتي اجازه نفس كشيدن را ندارند و تمام مسئولان جامعه بايد در اين راستا وارد عمل شوند.
عضو مجمع نمايندگان استان اردبيل به فتنه‌گري‌هاي روز گذشته تهران و شهادت يكي از دانشجويان دانشگاه هنر تهران اشاره كرد و اظهار داشت: اين فتنه‌گران كه بدون مجوز به خيابان‌ها آمده بودند در واقع معاندت خود را با نظام نشان دادند، چرا كه اگر اين‌ها مدافعان مردم مصر و تونس بودند بايد روز 22 بهمن همراه با خيل عظيم مردم و در كنار مردان و زنان آزاده ايران به خيابان‌ها مي‌آمدند.
موسوي ادامه داد: حركت بدون مجوز اين گروه در روز 25 بهمن نشان داد كه فتنه‌گران از موضع غلط خود عقب‌نشيني نكرده‌اند و در اين راستا دولت و مجلس نيز سكوت را جايز ندانسته و آرامش را از اين افراد سلب خواهند كرد.
عضو فراكسيون اكثريت مجلس خاطرنشان كرد: هر چه تعداد اين فتنه‌ها و فتنه‌انگيزي‌ها در كشور بيشتر شود فتنه‌گران شكست مفتضحانه‌اي را متحمل مي‌شوند و نمايندگان مجلس به عنوان فكر و زبان مردم با اين افراد برخورد خواهند كرد.
اين نماينده مجلس در پايان سخنان خود به خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: حتي اگر در فضايي آرام مجوز اين راهپيمايي و حضور در خيابان‌ها از سوي وزير كشور صادر مي‌شد نيز نمايندگان مجلس در اين باره سكوت نمي‌كردند و وزير را به مجلس كشانده و حتي به استيضاح وي راي مي‌داند.
انتهاي پيام/صا20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها