عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند

فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند
جمعه 29 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280382
نماينده اردبيل در مجلس:
فتنه‌گران عناد خود با نظام را نشان دادند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين در مجلس شوراي اسلامي گفت: حركت بدون مجوز فتنه‌گران در 25 بهمن نشان معاندت آنها با نظام اسلامي ايران بود.

حجت‌الاسلام سيدكاظم موسوي امروز در گفت‌و‌گوي اختصاصي با خبرنگار فارس در اردبيل و در واكنش به حادثه 25 بهمن در تهران و تلاش فتنه‌گران براي ايجاد آشوب در كشور، تعلل دستگاه قضايي در برخورد با فتنه‌گران و سرانه فتنه در كشور را غيرقابل قبول اعلام كرد.
وي اظهار داشت: معتقديم دستگاه قضايي بايد با جديت به اين موضوع ورود پيدا كند چرا كه معتقديم سران فتنه و آشوبگران افرادي نيستند كه در مقابل آنها كوتاه آمد.
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس افزود: با حضور قوه قضائيه در كشور سران فتنه حتي اجازه نفس كشيدن را ندارند و تمام مسئولان جامعه بايد در اين راستا وارد عمل شوند.
عضو مجمع نمايندگان استان اردبيل به فتنه‌گري‌هاي روز گذشته تهران و شهادت يكي از دانشجويان دانشگاه هنر تهران اشاره كرد و اظهار داشت: اين فتنه‌گران كه بدون مجوز به خيابان‌ها آمده بودند در واقع معاندت خود را با نظام نشان دادند، چرا كه اگر اين‌ها مدافعان مردم مصر و تونس بودند بايد روز 22 بهمن همراه با خيل عظيم مردم و در كنار مردان و زنان آزاده ايران به خيابان‌ها مي‌آمدند.
موسوي ادامه داد: حركت بدون مجوز اين گروه در روز 25 بهمن نشان داد كه فتنه‌گران از موضع غلط خود عقب‌نشيني نكرده‌اند و در اين راستا دولت و مجلس نيز سكوت را جايز ندانسته و آرامش را از اين افراد سلب خواهند كرد.
عضو فراكسيون اكثريت مجلس خاطرنشان كرد: هر چه تعداد اين فتنه‌ها و فتنه‌انگيزي‌ها در كشور بيشتر شود فتنه‌گران شكست مفتضحانه‌اي را متحمل مي‌شوند و نمايندگان مجلس به عنوان فكر و زبان مردم با اين افراد برخورد خواهند كرد.
اين نماينده مجلس در پايان سخنان خود به خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: حتي اگر در فضايي آرام مجوز اين راهپيمايي و حضور در خيابان‌ها از سوي وزير كشور صادر مي‌شد نيز نمايندگان مجلس در اين باره سكوت نمي‌كردند و وزير را به مجلس كشانده و حتي به استيضاح وي راي مي‌داند.
انتهاي پيام/صا20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها