عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است

زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است
جمعه 29 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280168
نماينده تربت‌حيدريه در مجلس:
زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تربت‌حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند و زمان رسيدگي به جرائم آنها رسيده است.

حجت‌الاسلام محمدعلي رضايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: شرايط زماني براي برخورد قاطع قوه قضائيه و شوراي عالي امنيت ملي با سران فتنه فراهم شده است.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي افزود: آنچه كه مسلم است طاقت و تحمل مردم به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
وي تصريح كرد: كشور قانون و مقررات دارد و براي هر جرمي ميزان مجازات در قانون مقرر شده است و زمان برخورد دستگاه قضايي و شوراي عالي امنيت ملي فراهم شده است.
وي با اشاره به اعلام انزجار مجلسيان از سران فتنه تصريح كرد: حتي نمايندگان اصلاح طلب مردم در مجلس نيز، اغتشاشات 25 بهمن را محكوم كرده و خواستار برخورد جدي با سران فتنه شده‌اند.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي گفت: خروش مردم ايران اسلامي نشان داد كه آنها خواهان اقدام قاطع قوه قضائيه در برخورد با اغتشاش‌گران و سران فتنه هستند.
رضايي با اشاره به راهپيمايي روز جمعه ملت شهيدپرور ايران اسلامي در پاسخ به اغتشاش 25 بهمن از سوي فتنه‌گران اظهار داشت: ملت بصير ايران اين بار نيز با راهپيمايي در 29 بهمن پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران مي‌دهد.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: اعمال و كردار سران فتنه براي ملت و نظام قابل تحمل نيست و مجازات و رسيدگي به جرائم سران فتنه و روشن شدن ماهيت ضداسلامي اين سران بايد براي مردم مشخص شود.
انتهاي پيام/ي30/ع

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها