عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است

زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است
جمعه 29 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280168
نماينده تربت‌حيدريه در مجلس:
زمان برخورد قاطع با سران فتنه فرا‌رسيده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تربت‌حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند و زمان رسيدگي به جرائم آنها رسيده است.

حجت‌الاسلام محمدعلي رضايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: شرايط زماني براي برخورد قاطع قوه قضائيه و شوراي عالي امنيت ملي با سران فتنه فراهم شده است.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي افزود: آنچه كه مسلم است طاقت و تحمل مردم به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
وي تصريح كرد: كشور قانون و مقررات دارد و براي هر جرمي ميزان مجازات در قانون مقرر شده است و زمان برخورد دستگاه قضايي و شوراي عالي امنيت ملي فراهم شده است.
وي با اشاره به اعلام انزجار مجلسيان از سران فتنه تصريح كرد: حتي نمايندگان اصلاح طلب مردم در مجلس نيز، اغتشاشات 25 بهمن را محكوم كرده و خواستار برخورد جدي با سران فتنه شده‌اند.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي گفت: خروش مردم ايران اسلامي نشان داد كه آنها خواهان اقدام قاطع قوه قضائيه در برخورد با اغتشاش‌گران و سران فتنه هستند.
رضايي با اشاره به راهپيمايي روز جمعه ملت شهيدپرور ايران اسلامي در پاسخ به اغتشاش 25 بهمن از سوي فتنه‌گران اظهار داشت: ملت بصير ايران اين بار نيز با راهپيمايي در 29 بهمن پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران مي‌دهد.
نماينده مردم تربت حيدريه و مه ولات در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: اعمال و كردار سران فتنه براي ملت و نظام قابل تحمل نيست و مجازات و رسيدگي به جرائم سران فتنه و روشن شدن ماهيت ضداسلامي اين سران بايد براي مردم مشخص شود.
انتهاي پيام/ي30/ع

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها