عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است

تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:30 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280148
عضو كميسيون امنيت ملي مجلس:
تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينكه تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است، گفت: هدف فتنه‌گران از اغتشاشات 25 بهمن تحت‌ شعاع قرار دادن راهپيمايي ملت در 22 بهمن بود.

حجت‌الاسلام حسين سبحاني‌نيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: تكليفي كه اكنون بر گردن قوه قضائيه و دستگاه‌هاي امنيتي نظام است برخورد قاطع با سران فتنه است.


نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس شوراي اسلامي افزود: هدف فتنه‌گران در ايجاد اغتشاشات 25 بهمن‌ماه تحت‌الشعاع قرار دادن راهپيمايي بزرگ 22 بهمن و حضور گسترده آنها در تجديد ميثاق با آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و دفاع از انقلاب‌هاي ملت مصر و تونس بوده است.


وي تصريح كرد: كساني كه در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه در كنار مردم حضور نداشته‌اند مي‌خواستند با برگزاري اغتشاشات 25 بهمن حركت ميليوني مردم را تحت‌الشعاع قرار دهند كه با هوشياري و بيداري مردم محكوم شدند.


سبحاني‌نيا تاكيد كرد: هدف اين فتنه‌گران خوش خدمتي به آمريكا و اسرائيل غاصب است، در شرايطي كه اوضاع منطقه به نفع آمريكا و رژيم صهيونيستي نيست و مي‌خواهند افكار عمومي را به جهت ديگري منحرف سازند.


وي تصريح كرد: در حالي ‌كه ملت بزرگ ايران با آرمان‌هاي نظام تجديد ميثاق مي‌كرد سران فتنه باز دچار اشتباه شده و در دام آمريكا و رژيم صهيونيستي افتادند.


نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس گفت: مردم، نمايندگان مجلس، حتي نمايندگان اصلاح طلب مجلس و مراجع تقليد اين اغتشاشات را محكوم كرده و خواستار برخورد قاطع با سران فتنه هستند.


وي تصريح كرد: اگر تاكنون سياست و تدبير نظام بر برخورد نكردن قاطع با سران فتنه بوده است، حال مطالبه مردم از نظام جمهوري اسلامي دستگاه قضايي برخورد با فتنه‌گران است.


وي افزود: مردم مي‌خواهند طبق قانون و مقررات به اتهامات آنها رسيدگي و آنها در برابر جرم‌هاي خود پاسخگو باشند.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها