عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است

تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:30 ق.ظ

89/11/29 - 00:09
شماره:8911280148
عضو كميسيون امنيت ملي مجلس:
تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينكه تكليف قوه قضائيه برخورد قاطع با سران فتنه است، گفت: هدف فتنه‌گران از اغتشاشات 25 بهمن تحت‌ شعاع قرار دادن راهپيمايي ملت در 22 بهمن بود.

حجت‌الاسلام حسين سبحاني‌نيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: تكليفي كه اكنون بر گردن قوه قضائيه و دستگاه‌هاي امنيتي نظام است برخورد قاطع با سران فتنه است.


نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس شوراي اسلامي افزود: هدف فتنه‌گران در ايجاد اغتشاشات 25 بهمن‌ماه تحت‌الشعاع قرار دادن راهپيمايي بزرگ 22 بهمن و حضور گسترده آنها در تجديد ميثاق با آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و دفاع از انقلاب‌هاي ملت مصر و تونس بوده است.


وي تصريح كرد: كساني كه در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه در كنار مردم حضور نداشته‌اند مي‌خواستند با برگزاري اغتشاشات 25 بهمن حركت ميليوني مردم را تحت‌الشعاع قرار دهند كه با هوشياري و بيداري مردم محكوم شدند.


سبحاني‌نيا تاكيد كرد: هدف اين فتنه‌گران خوش خدمتي به آمريكا و اسرائيل غاصب است، در شرايطي كه اوضاع منطقه به نفع آمريكا و رژيم صهيونيستي نيست و مي‌خواهند افكار عمومي را به جهت ديگري منحرف سازند.


وي تصريح كرد: در حالي ‌كه ملت بزرگ ايران با آرمان‌هاي نظام تجديد ميثاق مي‌كرد سران فتنه باز دچار اشتباه شده و در دام آمريكا و رژيم صهيونيستي افتادند.


نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس گفت: مردم، نمايندگان مجلس، حتي نمايندگان اصلاح طلب مجلس و مراجع تقليد اين اغتشاشات را محكوم كرده و خواستار برخورد قاطع با سران فتنه هستند.


وي تصريح كرد: اگر تاكنون سياست و تدبير نظام بر برخورد نكردن قاطع با سران فتنه بوده است، حال مطالبه مردم از نظام جمهوري اسلامي دستگاه قضايي برخورد با فتنه‌گران است.


وي افزود: مردم مي‌خواهند طبق قانون و مقررات به اتهامات آنها رسيدگي و آنها در برابر جرم‌هاي خود پاسخگو باشند.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها