عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌

بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌
جمعه 29 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

89/11/29 - 09:00
شماره:8911280803
در سال آينده محقق مي‌شود؛
بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌

خبرگزاري فارس: فرماندار بافت گفت: پست 400 كيلووات بافت با اعتبار 500 ميليون ريال و خط انتقال برق 23 كيلووات از سيرجان به بافت در سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمدعلي بهروز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بافت اظهار داشت: نگاهي به عملكرد‌هاي انجام شده در شهرستان طي يك سال اخير نشان از همت و اراده مسئولان به عنوان نمايندگان دولت در شهرستان بافت دارد.


وي افزود: طي يك سال اخير در شهرستان بافت در بخش تامين برق روستاهاي شهرستان اعتباري بالغ بر 147 ميليارد و 634 ميليون و 250 هزار ريال صرف شده و شامل برق‌رساني به روستاهاي دور افتاده و بالاي 20 خانوار هستيم.


وي خاطرنشان كرد: همچنين خدمات برق در اين شهرستان تامين روشنايي، تعمير و اصلاح شبكه برق روشنايي و شهري، توسعه شبكه‌هاي فشار ضعيف‌، توسعه شبكه برق شهري، تامين و نصب روشنايي شهر و روستاهاي اطراف است كه در آينده نزديك روستاهاي زير 20 خانوار از اين نعمت برخوردار مي‌شوند.


بهروز با اشاره به خدمات دولت در بخش انرژي آب و گاز بيان داشت: در بخش شبكه آبرساني به روستاهاي شهرستان 18 مورد به طول 290 كيلومتر و اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 400 ميليون تومان در سال 89 صرف شده است.


وي تصريح كرد: در بخش گازرساني هشت مورد داشته‌ايم كه براي 29 روستا با خط انتقالي به طول 22 هزار متر و اعتبار 2 ميليارد و 375 ميليون و 800 هزار ريال صرف شده است.


بهروز گفت: خدمات انجام شده در سه بخش حامل‌هاي انرژي در مناطق محروم شهرستان 15 هزار خانوار و 30 پارچه آبادي از اين نعمات بهرمند ساخته است.


فرماندار بافت با پروژه‌هاي انجام شده و شاخص در بخش انرژي در شهرستان بافت خاطرنشان كرد: در بخش آب شهري‌، ساخت تصفيه‌خانه بافت و ساخت سه سد عظيم براي تامين آب شرب شهر بافت، بزنجان و رابر و آب مورد نياز كشاورزي شهرستان در بخش تامين برق‌، موافقت ساخت نيروگاه 500 مگاواتي از وزارت نيرو و تامين برق كارخانه عظيم فولاد بافت صورت گرفته است.


وي با اشاره به بهره‌برداري از سه سد بزرگ بافت كه 42 ميليون متر‌مكعب ذخيره آب دارد، بيان داشت: بارندگي‌هاي اخير به حجم ذخيره آنان اضافه كرده است و در سال جاري بيش از 20 ميليون متر ‌مكعب آبگيري شده است.


بهروز گفت: با اجراي تصفيه‌خانه بافت در تامين آب آشاميدني در سال‌هاي آينده مشكلي نداريم و اين تصفيه‌خانه با اعتبار 280 ميليارد ريال بهره برداري در آينده براي بخش صنعت به طور كامل نياز به آب در بافت حل مي‌شود.


وي افزود: با اجراي مراحل ساخت نيروگاه 500 مگاواتي كه از مصوبات دور سوم سفر است، زيرساخت‌هاي بخش انرژي در اين شهرستان كامل مي‌شود.


بهروز تصريح كرد: در بخش برق پست 400 كيلووات با اعتبار 500 ميليون ريال و خط انتقال برق 23 كيلووات از سيرجان به بافت در سال 90 به بهره‌برداري مي‌رسد و مشكل كمبود برق شهرستان بافت برطرف مي‌شود.


وي خاطرنشان كرد: اميدواريم در آينده نزديك در ايجاد زير‌ساخت‌هاي انرژي شهرستان بافت به طور كامل نياز مردم رفع شود.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها