عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌

بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌
جمعه 29 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

89/11/29 - 09:00
شماره:8911280803
در سال آينده محقق مي‌شود؛
بهره‌برداري از خط انتقال برق 23 كيلووات به بافت‌

خبرگزاري فارس: فرماندار بافت گفت: پست 400 كيلووات بافت با اعتبار 500 ميليون ريال و خط انتقال برق 23 كيلووات از سيرجان به بافت در سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمدعلي بهروز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بافت اظهار داشت: نگاهي به عملكرد‌هاي انجام شده در شهرستان طي يك سال اخير نشان از همت و اراده مسئولان به عنوان نمايندگان دولت در شهرستان بافت دارد.


وي افزود: طي يك سال اخير در شهرستان بافت در بخش تامين برق روستاهاي شهرستان اعتباري بالغ بر 147 ميليارد و 634 ميليون و 250 هزار ريال صرف شده و شامل برق‌رساني به روستاهاي دور افتاده و بالاي 20 خانوار هستيم.


وي خاطرنشان كرد: همچنين خدمات برق در اين شهرستان تامين روشنايي، تعمير و اصلاح شبكه برق روشنايي و شهري، توسعه شبكه‌هاي فشار ضعيف‌، توسعه شبكه برق شهري، تامين و نصب روشنايي شهر و روستاهاي اطراف است كه در آينده نزديك روستاهاي زير 20 خانوار از اين نعمت برخوردار مي‌شوند.


بهروز با اشاره به خدمات دولت در بخش انرژي آب و گاز بيان داشت: در بخش شبكه آبرساني به روستاهاي شهرستان 18 مورد به طول 290 كيلومتر و اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 400 ميليون تومان در سال 89 صرف شده است.


وي تصريح كرد: در بخش گازرساني هشت مورد داشته‌ايم كه براي 29 روستا با خط انتقالي به طول 22 هزار متر و اعتبار 2 ميليارد و 375 ميليون و 800 هزار ريال صرف شده است.


بهروز گفت: خدمات انجام شده در سه بخش حامل‌هاي انرژي در مناطق محروم شهرستان 15 هزار خانوار و 30 پارچه آبادي از اين نعمات بهرمند ساخته است.


فرماندار بافت با پروژه‌هاي انجام شده و شاخص در بخش انرژي در شهرستان بافت خاطرنشان كرد: در بخش آب شهري‌، ساخت تصفيه‌خانه بافت و ساخت سه سد عظيم براي تامين آب شرب شهر بافت، بزنجان و رابر و آب مورد نياز كشاورزي شهرستان در بخش تامين برق‌، موافقت ساخت نيروگاه 500 مگاواتي از وزارت نيرو و تامين برق كارخانه عظيم فولاد بافت صورت گرفته است.


وي با اشاره به بهره‌برداري از سه سد بزرگ بافت كه 42 ميليون متر‌مكعب ذخيره آب دارد، بيان داشت: بارندگي‌هاي اخير به حجم ذخيره آنان اضافه كرده است و در سال جاري بيش از 20 ميليون متر ‌مكعب آبگيري شده است.


بهروز گفت: با اجراي تصفيه‌خانه بافت در تامين آب آشاميدني در سال‌هاي آينده مشكلي نداريم و اين تصفيه‌خانه با اعتبار 280 ميليارد ريال بهره برداري در آينده براي بخش صنعت به طور كامل نياز به آب در بافت حل مي‌شود.


وي افزود: با اجراي مراحل ساخت نيروگاه 500 مگاواتي كه از مصوبات دور سوم سفر است، زيرساخت‌هاي بخش انرژي در اين شهرستان كامل مي‌شود.


بهروز تصريح كرد: در بخش برق پست 400 كيلووات با اعتبار 500 ميليون ريال و خط انتقال برق 23 كيلووات از سيرجان به بافت در سال 90 به بهره‌برداري مي‌رسد و مشكل كمبود برق شهرستان بافت برطرف مي‌شود.


وي خاطرنشان كرد: اميدواريم در آينده نزديك در ايجاد زير‌ساخت‌هاي انرژي شهرستان بافت به طور كامل نياز مردم رفع شود.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها