عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قوه قضائيه بدون اغماض با سران فتنه برخورد مي‌كند‌

قوه قضائيه بدون اغماض با سران فتنه برخورد مي‌كند‌
جمعه 29 بهمن 1389  09:33 ق.ظ

89/11/29 - 09:18
شماره:8911280823
معاون اول قوه قضائيه:
قوه قضائيه بدون اغماض با سران فتنه برخورد مي‌كند‌

خبرگزاري فارس: معاون اول قوه قضائيه گفت: قوه قضائيه اين بار بدون اغماض با سران فتنه برخورد مي‌كند.

حجت‌الاسلام ابراهيم رئيسي در حاشيه همايش "ولايت فقيه استمرار حركت انبيا " در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: قوه قضائيه از ابتداي فتنه هم در صحنه حضور داشته است به طوري كه همكاران قضايي ما با همكاري نيروهاي انتظامي و امنيتي با اغتشاش‌گران برخورد كردند.
وي افزود: نسبت به سران فتنه نيز من اعتقادم بر اين است كه 25 بهمن نقطه عطفي است كه نمي‌توان فتنه ناميد بلكه بايد جريان ضد انقلاب ناميد چرا كه كاملاً روشن است كه اين جريان، جرياني آمريكايي و اسرائيلي و خيانت نسبت به كشور بود.
معاون اول قوه قضائيه تصريح كرد: فتنه‌گران در پي آن بودند كه خيزش مردم مصر و تونس و حركت بسيار قوي كه امروز به نام اسلام و قرآن و يافتن هويت در منطقه به بركت انقلاب اسلامي انجام شده، از منطقه و كشورهاي مختلف به ويژه از مصر منحرف شود.
وي خاطرنشان كرد: اين نقش را جز آمريكايي‌ها و اسرائيلي‌ها كسي نمي‌تواند داشته باشد كه آنها نيز با سپردن اين امور به دست سران فتنه در كشور اقدام به چنين حركتي كردند و البته خنثي شد.
رئيسي تأكيد كرد: قوه قضائيه به نمايندگي از مردم پر خروش و با بصيرت از اين پس برخورد بدون اغماضي با سران فتنه و همه كساني كه در اين جنايت و خيانت بزرگ دست داشتند، خواهد داشت.
معاون اول قوه قضائيه در پايان افزود: سران فتنه و فتنه‌گران در 25 بهمن با اسرائيلي‌ها و آمريكايي‌ها همراه شدند و جرياناتي را عليه كشور رقم زدند كه بايد با آنها برخورد قانوني صورت گيرد.
انتهاي پيام/غ20/ج

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها