عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود

اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود
جمعه 29 بهمن 1389  09:34 ق.ظ

89/11/29 - 09:28
شماره:8911280829
مدير آموزش و پرورش دامغان:
اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير آموزش و پرورش شهرستان دامغان گفت: اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان از يك تا سه درجه‌بندي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از دامغان، محمد شادكام در نخستين جلسه هماهنگي و برنامه‌ريزي ستاد اسكان نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان اظهار داشت: در بحث اسكان، نخستين مسئله مهم تعيين مدارس بود كه امسال 30 مدرسه براي اسكان مسافران نوروزي در نظر گرفته شد.
مسئول ستاد اسكان نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان تصريح كرد: يكي از موارد مهم در اسكان مسافران نوروزي اين است كه بايد امكانات و تجهيزات خوبي در نظر گرفته شود.
شادكام ادامه داد: بايد تلاش كنيم تا كمبودها حل شود و امكانات خوبي در اختيار مسافران نوروزي قرار دهيم.
وي يادآور شد: اسكان مسافران نوروزي در شهرستان دامغان بر عهده آموزش و پرورش است و همه بايد تلاش كنند تا امكانات و تجهيزات خوبي در اختيار مسافران قرار گيرد و رضايت مسافران جلب شود.
اين مسئول افزود: كار پذيرش و اسكان مسافران نوروزي از 28 اسفند ماه سال جاري آغاز مي‌شود و پيشنهاد داده شده تا پذيرش مسافران به صورت اينترنتي صورت پذيرد و ما آمادگي خود را در اين خصوص اعلام كرده‌ايم. همچنين از مدارسي كه براي اسكان مسافران نوروزي در نظر گرفته شده، بازديد به عمل آمد.
مدير آموزش و پرورش شهرستان دامغان گفت: در اين زمينه 230 تخته فرش، 22 دستگاه يخچال، 620 تخته پتو، 22 دشتگاه اجاق گاز، جارو برقي و تلويزيون در اين واحدها در نظر گرفته شده است.
شادكام بيان داشت: سال گذشته خسارت‌هاي فراواني از سوي مسافران اسكان داده شده به اين واحدها وارد آمد و تاكنون غرامتي بابت اين خسارت‌ها پرداخت نشده است.
مسئول ستاد اسكان مسافران نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان ابراز داشت: 227 كلاس درس براي اسكان مسافران نوروزي در دامغان پيش‌بيني شده است.
وي اضافه كرد: همچنين براي اسكان مسافران نوروزي، هفت باب سوئيت مركز رفاهي فرهنگيان دامغان و در شهر ديباج هم شش كلاس درس از يك مدرسه در نظر گرفته شده است.
اين مسئول عنوان كرد: تعرفه پذيرش و اسكان مسافران نوروزي از فرهنگيان 60 هزار ريال، كاركنان دولت120 هزار ريال و آزاد 150 هزار ريال تعيين شده است.
در اين جلسه هر يك از اعضا به بيان ديدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در جهت ارائه بهتر خدمات به مسافران نوروزي پرداختند.
انتهاي پيام/ن20/ج

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها