عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود

اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود
جمعه 29 بهمن 1389  09:34 ق.ظ

89/11/29 - 09:28
شماره:8911280829
مدير آموزش و پرورش دامغان:
اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان درجه‌بندي مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير آموزش و پرورش شهرستان دامغان گفت: اماكن اسكان مسافران نوروزي در دامغان از يك تا سه درجه‌بندي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از دامغان، محمد شادكام در نخستين جلسه هماهنگي و برنامه‌ريزي ستاد اسكان نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان اظهار داشت: در بحث اسكان، نخستين مسئله مهم تعيين مدارس بود كه امسال 30 مدرسه براي اسكان مسافران نوروزي در نظر گرفته شد.
مسئول ستاد اسكان نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان تصريح كرد: يكي از موارد مهم در اسكان مسافران نوروزي اين است كه بايد امكانات و تجهيزات خوبي در نظر گرفته شود.
شادكام ادامه داد: بايد تلاش كنيم تا كمبودها حل شود و امكانات خوبي در اختيار مسافران نوروزي قرار دهيم.
وي يادآور شد: اسكان مسافران نوروزي در شهرستان دامغان بر عهده آموزش و پرورش است و همه بايد تلاش كنند تا امكانات و تجهيزات خوبي در اختيار مسافران قرار گيرد و رضايت مسافران جلب شود.
اين مسئول افزود: كار پذيرش و اسكان مسافران نوروزي از 28 اسفند ماه سال جاري آغاز مي‌شود و پيشنهاد داده شده تا پذيرش مسافران به صورت اينترنتي صورت پذيرد و ما آمادگي خود را در اين خصوص اعلام كرده‌ايم. همچنين از مدارسي كه براي اسكان مسافران نوروزي در نظر گرفته شده، بازديد به عمل آمد.
مدير آموزش و پرورش شهرستان دامغان گفت: در اين زمينه 230 تخته فرش، 22 دستگاه يخچال، 620 تخته پتو، 22 دشتگاه اجاق گاز، جارو برقي و تلويزيون در اين واحدها در نظر گرفته شده است.
شادكام بيان داشت: سال گذشته خسارت‌هاي فراواني از سوي مسافران اسكان داده شده به اين واحدها وارد آمد و تاكنون غرامتي بابت اين خسارت‌ها پرداخت نشده است.
مسئول ستاد اسكان مسافران نوروزي مديريت آموزش و پرورش دامغان ابراز داشت: 227 كلاس درس براي اسكان مسافران نوروزي در دامغان پيش‌بيني شده است.
وي اضافه كرد: همچنين براي اسكان مسافران نوروزي، هفت باب سوئيت مركز رفاهي فرهنگيان دامغان و در شهر ديباج هم شش كلاس درس از يك مدرسه در نظر گرفته شده است.
اين مسئول عنوان كرد: تعرفه پذيرش و اسكان مسافران نوروزي از فرهنگيان 60 هزار ريال، كاركنان دولت120 هزار ريال و آزاد 150 هزار ريال تعيين شده است.
در اين جلسه هر يك از اعضا به بيان ديدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در جهت ارائه بهتر خدمات به مسافران نوروزي پرداختند.
انتهاي پيام/ن20/ج

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها