عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

اعتراف صادقانه زن و مرد به كوتاهي در زندگي مشترك

جمعه 29 بهمن 1389  09:37 ق.ظ

89/11/29 - 09:15
شماره:8911270591

خبرگزاري فارس: مردي در دادگاه خانواده ونك گفت: من و همسرم در زندگي در قبال يكديگر كوتاهي كرديم و براي اينكه جزئيات مشكلاتمان را بيان نكنيم، طلاق توافقي مي‌خواهيم.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زوجي جوان با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونك) دادخواست طلاق توافقي خود را به قاضي حسن عموزادي رئيس شعبه 268 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه دادند.

زن در حضور قاضي اين شعبه بيان كرد: با يكديگر به توافق رسيديم كه بدون هيچ ناراحتي از يكديگر جدا شويم چرا كه هر دوي ما در زندگي كوتاهي كرده‌ايم.

مرد نيز در دادگاه خانواده حاضر بود و در پاسخ به سؤال قاضي عموزادي مبني بر اينكه چرا خواهان جدايي هستيد، گفت: حتماً اشتباهي مرتكب شده‌ام كه دل زنم تا اين اندازه از دستم پر است، در حقيقت من مانع جدايي او نمي‌شوم چرا كه هر دوي ما در زندگي كوتاهي كرده و حالا بايد تاوان آن را داده و پاسخگو باشيم.

زن در حضور قاضي با بيان اينكه دو فرزند داريم، افزود: ما نمي‌خواهيم مشكلاتمان را مرور كنيم چرا كه باعث دلخوري و كينه مي‌شود؛ مدرك ليسانس دارم و شغل شوهرم آزاد است البته ما از نظر تحصيلات با هم هماهنگي نداريم و اين موضوع در ميان مشكلات ما بسيار كوچك است.

مرد بيان كرد: همسر و فرزندانم را بسيار دوست دارم ولي بايد از يكديگر جدا شويم چرا كه به توافق رسيده‌ايم.

زن با بيان اينكه من فقط طلاق خلع مي‌خواهم، گفت: راهي براي بازگشت وجود ندارد و بايد توافقي از يكديگر جدا شويم تا جزئيات در دادگاه گفته نشود و روي ما نيز به روي هم باز نشود.

قاضي عموزادي با بيان اينكه حيف است كه از يكديگر جدا شده و ندانسته كاري انجام دهيد كه پشيمان شويد، گفت: از شما مي‌خواهم از تصميمتان منصرف شويد و به زندگي با يكديگر ادامه دهيد.

با اصرار طرفين در نهايت قاضي اين پرونده حكم طلاق خلع را صادر كرد.
انتهاي پيام/

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 1087
دسترسی سریع به انجمن ها