عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ورود يك شركت اروپايي به مذاكرات خط لوله گاز عراق و سوريه

ورود يك شركت اروپايي به مذاكرات خط لوله گاز عراق و سوريه
جمعه 29 بهمن 1389  09:40 ق.ظ

89/11/29 - 09:28
شماره:8911271592
مديرعامل شركت ملي گاز در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
ورود يك شركت اروپايي به مذاكرات خط لوله گاز عراق و سوريه

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت ملي گاز درباره تاخير در راه‌اندازي پروژه ذخيره‌سازي گاز سراجه قم توضيح داد و از ورود يك شركت اروپايي به مذاكرات خط لوله انتقال گاز از عراق و سوريه به اروپا خبر داد.

جواد اوجي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس در پاسخ به پرسشي در خصوص شايعات منتشر شده درباره انفجار خطوط لوله گاز در قم به دليل كيفيت پايين لوله‌هاي به كار رفته در اين خط اظهار داشت: منتظريم گزارش‌هاي كارشناسي به زودي به دست ما برسد و پس از آن در اين خصوص اظهار نظر خواهيم كرد.
وي همچنين درباره مذاكرات خط لوله انتقال گاز از عراق و سوريه به اروپا با بيان اينكه از عراق و سوريه براي مذاكره دعوت كرده‌ايم و توافقات كلان انجام شده است، گفت: سرمايه‌گذاري براي احداث اين خط لوله بصورت مشترك توسط ايران، عراق و يك شركت اروپايي انجام مي‌شود و مذاكرات 4 جانبه پيگيري خواهد شد.
مدير عامل شركت ملي گاز در پاسخ به پرسشي در خصوص تاخير در راه‌اندازي پروژه ذخيره‌سازي گاز سراجه قم گفت: پيش راه‌اندازي اولين توربوكمپرسور پروژه ذخيره‌سازي سراجه آغاز شده است و كل پروژه به زودي به بهره‌برداري مي‌رسد.
انتهاي پيام/ص

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها