عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موضع‌گيري دبيركل حزب اصلاح‌طلب مردمسالاري عليه موسوي و كروبي

موضع‌گيري دبيركل حزب اصلاح‌طلب مردمسالاري عليه موسوي و كروبي
جمعه 29 بهمن 1389  09:46 ق.ظ

89/11/29 - 09:32
شماره:8911290085
تكرار/ در نهمين كنگره حزب مردم‌سالاري مطرح شد؛
موضع‌گيري دبيركل حزب اصلاح‌طلب مردمسالاري عليه موسوي و كروبي

خبرگزاري فارس: كواكبيان در واكنش به اقدامات اخير فتنه‌گران كه با همراهي دشمنان داخلي و خارجي همراه و سپس مورد حمايت رژيم صهيونيستي و آمريكا قرار گرفتند، خطاب به سران‌فتنه گفت: آقاي موسوي و كروبي شما اشتباه كرديد كه فراخوان داديد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، مصطفي كواكبيان دبيركل حزب مردم‌سالاري پنج‌شنبه طي سخناني در نهمين كنگره حزب متبوعش ضمن تقدير و تشكر از حضور حماسي ملت سرافراز ايران در راهپيمايي 22 بهمن ابراز خشنودي خود را از سقوط ديكتاتورهاي كشورهاي عربي اعلام كرد و گفت: برخي از دلسوزان توصيه كردند كه كنگره امروز را برگزار نكنيم.

وي اظهار داشت: براي برگزاري مراسم امروز تا كنون چهار مكان را تغيير داده‌ايم و حتي وزارت كشور كه براي برگزاري كنسرت موسيقي و آوازخواني به راحتي تالار خود را واگذار مي‌كند، حاضر نشد سالن‌هاي متعدد خود را در اختيار حزب قرار دهد.

كواكبيان در ادامه به بيان گزارشي در خصوص فعاليت‌هاي حزب مردم‌سالاري پرداخت و گفت: هيچ حزب و تشكل سياسي حق ندارد خارج از چارچوب و ضوابط قانوني اقدام كند، اما مهمتر از هر چيز اجراي بي‌كم و كاست اصول قانون اساسي كه ميثاق عمومي و سند ملي برآمده از تفكر و خون شهيدان است مي‌باشد.

دبيركل حزب مردم‌سالاري اظهار داشت:‌ ايجاد محدوديت براي فعاليت‌هاي قانوني به بي‌قانوني‌هاي بيشتر منجر خواهد شد و نتيجه قهري آن حركت به ناكجاآباد است.

وي ادامه داد: حاضر نشدن وزير در جلسه استيضاح خود در صحن علني، بي‌توجهي به موضوع در رأس بودن مجلس، نامه‌نگاري براي تضعيف قوا، بي‌توجهي به قوانين بودجه‌هاي ساليانه، بي‌توجهي به برگزاري دادگاه علني براي جرايم سياسي و دهها مورد ديگر كه قصد بيان آن را ندارم بسيار دردآور است.

كواكبيان در واكنش به اقدامات اخير فتنه‌گران كه با همراهي دشمنان داخلي و خارجي همراه و سپس مورد حمايت رژيم صهيونيستي و آمريكا قرار گرفتند، خطاب به سران‌فتنه گفت: آقاي موسوي و كروبي شما اشتباه كرديد كه فراخوان داديد، ما با هر اقدام خلاف قانون مخالفيم.

وي ادامه داد: من به عمد نام آقاي موسوي و كروبي را مي‌آورم، چرا كه مي‌خواهم بگويم كه ما به عنوان نمايندگان فراكسيون اقليت مجلس و يا خط امام(ره) همانگونه كه سخنگوي فراكسيون اعلام كردند با اقدامات غيرقانوني مخالفيم.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها