عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هادي غفاري: هر سؤالي از من بپرسيد فقط مي‌خندم! من به خودم هم مي‌خندم

هادي غفاري: هر سؤالي از من بپرسيد فقط مي‌خندم! من به خودم هم مي‌خندم
جمعه 29 بهمن 1389  09:47 ق.ظ

89/11/29 - 09:38
شماره:8911290098
تكرار/گفت‌وگوي خواندني فارس با اصلاح‌طلبي كه كلاً خوش مي‌گذراند؛
هادي غفاري: هر سؤالي از من بپرسيد فقط مي‌خندم! من به خودم هم مي‌خندم

خبرگزاري فارس: هادي غفاري عضو شاخص جريان دوم‌خرداد و از حاميان كانديداي شكست‌خورده انتخابات 22 خرداد 88 گفت كه كلاً فقط خوش مي‌گذراند و هر سوالي كه خبرنگاران از وي بپرسند مي‌خندد و حتي در خانه‌ هم به خودش مي‌خندد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، هادي غفاري كه نماينده سه دوره اول مجلس شوراي اسلامي بود و در انتخابات مجلس چهارم، پنجم و هفتم رد صلاحيت شد، در نهمين كنگره حزب مردم‌سالاري حضور يافت.

غفاري در حاشيه اين كنگره در پاسخ به سوالات خبرنگاران فارس تنها مي‌گفت كه من هيچ حرفي نمي‌زنم.

زماني كه خبرنگار فارس درخواست كرد كه غفاري به طور خصوصي و شخصي و نه براي انتشار در رسانه‌ها به يك سوال وي پاسخ دهد غفاري خطاب به وي گفت: بگذاريد كه خوش بگذرد.

وي ادامه داد: شما نامزد من نيستيد كه با شما حرف خصوصي داشته باشم!

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا روحانيت نبايد پاسخگو باشد و آيا امام(ره) نفرمودند كه روحانيت پاسخگوي مردم باشد، گفت: شما هر سوالي كه از من بپرسيد در پاسخ فقط مي‌خندم.

غفاري با تكرار اين جمله كه "من فقط مي‌خندم " اظهار داشت: پيامبر(ص) مي‌فرمايد كه مومن مي‌خندد بر اين اساس ما هم مي‌خنديم.

غفاري در پاسخ به اين سوال كه آيا شما به فتنه هم مي‌خنديد اظهار داشت كه من به خودم هم مي‌خندم، من هميشه در خانه خودم هم مي‌خندم.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اين‌كه برخي از همفكران قديمي شما قصد دارند تيشه به ريشه اسلام بزنند و امام حسين(ع) را خشونت طلب معرفي كنند گفت كه من در زمان امام حسين(ع) نبودم.

غفاري در خصوص ادعاي برخي از هم‌فكران قديمي‌اش كه مي‌گويند امام زمان (عج) معصوم نيست، نيز سكوت كرد.

زماني كه در خصوص قيامت و جهان آخرت صحبت به ميان آمد چهره غفاري دگرگون شد و با عصبانيت گفت كه چطور است كه من در خصوص قيامت خوانده‌ام و شما در مورد آن حرف مي‌زنيد!

وي با نشان دادن دندان‌هاي خود، گفت: نمي‌دانم چطور است كه دندان‌هاي من شكسته شد ولي تقوا به شما رسيد؛ نمي‌دانم چه معجزه‌اي اتفاق افتاده كه درس حوزوي را من خواندم ولي تقوا نصيب افراد ديگر شد.

غفاري در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه گذشته افراد نمي‌تواند مبنا قرار گيرد و ملاك حال افراد است و طلحه و زبير هم كه از ياران پيامبر بودند از مسير حق منحرف شدند، تصريح كرد: تشخيص طلحه و زبير بودن افراد با شما نيست، بلكه با من است.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا شما خود را معيار مي‌دانيد كه مي‌گوييد تشخيص طلحه و زبير بودن با شماست گفت: هر كسي خود را معيار مي داند.

غفاري در پاسخ به اين سوال كه شما بر چه اساسي خود را معيار مي‌دانيد، افزود: من با امام(ره) بزرگ شده‌ام در حالي كه شما امام(ره) را در خواب هم نديده‌ايد؛ نمي‌دانم چطور شده شما كه امام(ره) را نديده‌ايد مي‌فهميد و من كه با امام(ره) بزرگ شده‌ام نفهميدم.

زماني كه خبرنگاران فارس، از غفاري خواستند كه به آن‌ها بگويد امام(ره) چگونه بود، گفت: برويد صحيفه نور را بخوانيد.

در پايان اين گفت‌وگو و در حالي كه غفاري در حال سوار شدن بر اتومبيل هيونداي سفيد خود بود، با صداي بلند خطاب به خبرنگاران فارس گفت كه بدانيد ظلم پايدار نخواهد ماند و اين پيام من به شما است و از يكي از حاضرين در جمع نيز به وي گفت شما هم بدانيد فتنه‌ پايدار نخواهد بود.

غفاري در پايان گفت: انشا‌الله خداوند به من بصيرت بدهد.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها