عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نهمين كنگره حزب مردم سالاري برگزار شد

نهمين كنگره حزب مردم سالاري برگزار شد
جمعه 29 بهمن 1389  09:52 ق.ظ

89/11/29 - 09:45
شماره:8911290107
با حضور هادي غفاري و علي مطهري؛
نهمين كنگره حزب مردم سالاري برگزار شد

خبرگزاري فارس: نهمين كنگره حزب مردم سالاري تنها با حضور هفت تن از نمايندگان مجلس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، نهمين كنگره حزب مردم سالاري پنج‌شنبه در مجتمع المپيك حيدربابا با حضور مصطفي كواكبيان دبيركل اين حزب، داريوش قنبري سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس و امير طاهرخاني، محسن نريمان، محسني بندپي، محجوب و علي مطهري ديگر نمايندگان مجلس برگزار شد.

در اين كنگره كه هادي غفاري نماينده ادوار مجلس نيز حضور داشت، علي مطهري كه تنها نماينده اصولگراي مجلس در اين كنگره بود همراه با كواكبيان، محجوب و قنبري به ايراد سخنراني پرداختند.

هادي غفاري در اين كنگره حتي حاضر به پاسخگويي درباره مسائل روز مره و غيرسياسي هم نبود و فقط مي‌گفت كه آمده است كه حضور داشته باشد و به صرف ميوه و شيريني پذيرايي شود.

در حالي خوش‌وبش مطهري با هادي غفاري در اين مراسم موجب اعتراض برخي از شركت‌كنندگان به نماينده تهران شد كه وي در انتهاي مراسم در پاسخ به سؤال‌هاي متعدد درباره اينكه چرا وي تنها نماينده اصولگرا حاضر به شركت در مراسم مردم سالاري شده است، پاسخي نداد.
كواكبيان در ابتداي سخنراني خود علاوه بر تمجديد از علي مطهري به عنوان "يكي از چند اصولگراي مجلس هشتم "، به شدت از سران فتنه انتقاد كرد و خطاب به آنها گفت: آقاي موسوي و كروبي شما "اشتباه كرديد " كه فراخوان داديد.

در حالي كه علي لاريجاني رئيس مجلس پيش از اين گفته بود كه اگر وزارت كشور به فتنه‌گران مجوز راهپيمايي مي‌داد قطعا مجلس با وزير مربوطه برخورد مي‌كرد، كواكبيان در سخناني كه بيشتر شبيه تفسير قانون اساسي بود، گفت كه وزارت كشور در عدم صدور مجوز به راهپيمايي تخلف كرده است!

در هشتمين كنگره حزب مردم سالاري كه سال گذشته برگزار شده بود، احمد توكلي نماينده مردم تهران در مجلس ، حسين سبحاني نيا عضو هيئت رئيسه مجلس، مجيد انصاري عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز و محمدرضا تابش رئيس فراكسيون اقليت مجلس شوراي و مهدي كروبي كه به رقيب آراي باطله مشهور شده و مردم وي را امروز يكي از سران فتنه مي‌خوانند، حضور داشتند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها