عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ناكامي ضدانقلاب در تكرار سناريوي آقا سلطان در ماجراي شهادت ژاله

ناكامي ضدانقلاب در تكرار سناريوي آقا سلطان در ماجراي شهادت ژاله
جمعه 29 بهمن 1389  11:13 ق.ظ

 سرپرست معاونت امنيتي انتظامي استانداري تهران گفت: ترور شهيد ژاله همانند سناريوي ترور ندا آقا سلطان بود كه برملا شد و ضدانقلاب نتوانستند به اهداف خود دست يابند.

 

صفرعلي براتلو معاون سياسي اجتماعي و سرپرست معاونت امنيتي انتظامي استانداري تهرن در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اتفاقات روز 25 بهمن و اهداف فتنه‌گران، اين موضوع را حركتي صهيونيستي خواند و گفت: به واسطه مشكلي كه آمريكايي‌ها و صهيونيست‌ها در مصر داشتند اين ماموريت را به سران فتنه واگذار كردند تا ايران را در داخل خود مشغول كند تا آنها بتوانند مشكل مصر را حل كنند و در نتيجه بيانيه فراخوان از سوي موسوي و كروبي صادر شد، در صورتي كه اين‌ها كاره‌اي نبودند و در حقيقت عمله آمريكا و صهيونيست‌ها بودند.

 
وي با اشاره به اينكه آمريكايي‌ها و صهيونيست‌ها با برنامه‌ريزي قبلي و وسيع همه گروه‌ها را براي حضور در اين روز فرا خوانده بودند، تصريح كرد:‌ حتي منافقين رسما اعلام حمايت كرده و رسما وارد صحنه شده بودند كه در نتيجه يك فردي را براي ترور انتخاب كردند تا بتوانند قوميت‌ها بويژه بحث كرد را عليه جمهوري اسلامي ايران تحريك كنند درحالي كه بر اساس سوابقي كه از اين فرد (شهيد ژاله) بررسي كرديم متوجه شديم كه فردي متدين بوده و سابقه بسيجي داشته است.
 
سرپرست معاونت امنيتي انتظامي استانداري تهران كشته‌سازي را يكي از اهداف جريان فتنه برشمرد و اظهار داشت: اين ترور بسيار هدفمند بود و سناريويي بدتر و پيچيده‌تر از طرحي كه در مورد ترور ندا آقا سلطان انجام دادند را به زغم خودشان براي ترور شهيد ژاله برنامه‌ريزي كرده بودند، در حالي كه متوجه سوابق بسيجي و تدين خانواده اين هموطن كردزبان عزيزمان نبودند كه در نتيجه رو دست خوردند.
 
براتلو با اشاره به سوابق بسيج شهيد ژاله گفت: جريان نفاق در برآوردهاي خود اين را پيش‌بيني نكرده بود كه اين فرد سوابق بسيج داشته و حتي شنيديم كه عموي او پاسدار بوده است كه اين موضوع نقشه آنها در كشته‌سازي و ايجاد اختلافات قومي را نقش‌برآب كرد.
 
وي خاطرنشان كرد: بايد به اين نكته توجه كرد كه نيروهاي انتظامي در ماموريت روز 25 بهمن اصلاً سلاح همراه را نداشتند و نوع گلوله‌اي كه در ترور شهيد ژاله استفاده شده در سازمان ما وجود ندارد.
 
سرپرست معاونت امنيتي انتظامي استانداري تهران در پايان از دستگيري چند تن از منافقين در روز 25 بهمن توسط نيروهاي امنيتي خبر داد.
mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها