عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌

صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:43 ب.ظ

در مقايسه با سفر دوم دولت؛
صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: استان بوشهر در بخش صنعت در مقايسه با سفر دوم رئيس جمهور‌ و هيئت دولت به اين استان 13 درصد رشد يافته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، علي اكبر محرابيان عصر پنج‌شنبه در حاشيه ديدار با مديران صنايع و معادن استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اختصاص اعتبارات ويژه و حمايت از بخش توليد، صنعت و معدن استان بوشهر رشد قابل توجهي داشته است.
وي افزود: قصد داريم تا پايان فروردين ماه سال آينده سهم استان‌ها را اعلام كنيم و با پرداخت اين سهم شاهد فضايي جديد در صنعت و معدن و رونق سرمايه‌گذاري هستيم.
وزير صنايع گفت: باتوجه به وجود ذخاير غني نفت و گاز در استان بوشهر، اين استان داراي ظرفيت‌هاي بسيار بالايي است به همين دليل تسهيلات ويژه‌اي به اين استان پرداخت مي‌شود.
وي افزود: عمده اين تسهيلات در بخش صنعت دريايي و صنايع فرآوري خرما و ماهي و ميگو پرداخت مي‌شود همچنين برنامه‌هاي گسترده‌اي براي صنايع پتروشيمي وجود دارد كه در سال‌هاي آينده تسهيلات آن را پرداخت مي‌كنيم.
وي افزود: ستادي به نام تسهيل امور واحدهاي صنعتي متشكل از تمام معاونان و مديران و وزير صنايع و معادن به صورت ملي تشكيل شده است كه با انجام سفرهاي استاني مسائل و مشكلات بخش صنعت هر استان را بررسي مي‌كند.
وزير صنايع و معادن يادآور شد: اين ستاد شهريور امسال سفري به استان بوشهر داشت و موارد زيادي را تصويب كرد كه اين مصوبات در حد مصوبات دولت است.
محرابيان ادامه داد: پيشرفت اجراي اين مصوبات مطلوب است و تعداد مراجعه كنندگان به ستادي كه هم اكنون در سازمان صنايع و معادن استان بوشهر مستقر است، نشان مي‌دهد كه بخش زيادي از مشكلات متقاضيان در اين حوزه برطرف شده است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها