عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌

صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:43 ب.ظ

در مقايسه با سفر دوم دولت؛
صنعت استان بوشهر 13 درصد رشد داشته است‌

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: استان بوشهر در بخش صنعت در مقايسه با سفر دوم رئيس جمهور‌ و هيئت دولت به اين استان 13 درصد رشد يافته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، علي اكبر محرابيان عصر پنج‌شنبه در حاشيه ديدار با مديران صنايع و معادن استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اختصاص اعتبارات ويژه و حمايت از بخش توليد، صنعت و معدن استان بوشهر رشد قابل توجهي داشته است.
وي افزود: قصد داريم تا پايان فروردين ماه سال آينده سهم استان‌ها را اعلام كنيم و با پرداخت اين سهم شاهد فضايي جديد در صنعت و معدن و رونق سرمايه‌گذاري هستيم.
وزير صنايع گفت: باتوجه به وجود ذخاير غني نفت و گاز در استان بوشهر، اين استان داراي ظرفيت‌هاي بسيار بالايي است به همين دليل تسهيلات ويژه‌اي به اين استان پرداخت مي‌شود.
وي افزود: عمده اين تسهيلات در بخش صنعت دريايي و صنايع فرآوري خرما و ماهي و ميگو پرداخت مي‌شود همچنين برنامه‌هاي گسترده‌اي براي صنايع پتروشيمي وجود دارد كه در سال‌هاي آينده تسهيلات آن را پرداخت مي‌كنيم.
وي افزود: ستادي به نام تسهيل امور واحدهاي صنعتي متشكل از تمام معاونان و مديران و وزير صنايع و معادن به صورت ملي تشكيل شده است كه با انجام سفرهاي استاني مسائل و مشكلات بخش صنعت هر استان را بررسي مي‌كند.
وزير صنايع و معادن يادآور شد: اين ستاد شهريور امسال سفري به استان بوشهر داشت و موارد زيادي را تصويب كرد كه اين مصوبات در حد مصوبات دولت است.
محرابيان ادامه داد: پيشرفت اجراي اين مصوبات مطلوب است و تعداد مراجعه كنندگان به ستادي كه هم اكنون در سازمان صنايع و معادن استان بوشهر مستقر است، نشان مي‌دهد كه بخش زيادي از مشكلات متقاضيان در اين حوزه برطرف شده است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها