عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه منفور ملت هستند‌

سران فتنه منفور ملت هستند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:44 ب.ظ

دبير حزب موتلفه خراسان شمالي:
سران فتنه منفور ملت هستند‌

خبرگزاري فارس: دبير حزب موتلفه اسلامي خراسان شمالي با اشاره به تحركات اخير فتنه‌گران گفت: سران فتنه منفور ملت هستند و ضديت آنها با آرمان‌هاي ملت و امام راحل برملا شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، علي احمدنيا در نشست شوراي اجرايي حزب موتلفه خراسان شمالي، اظهار داشت: اكنون برخورد قاطع با فتنه‌گران و محاكمه سران فتنه خواسته قلبي مردم است.
وي افزود: دستگاه قضايي و امنيتي بايد با مسببان آشوبها و هتاكان به آرمانهاي انقلاب اسلامي برخورد قاطع كنند.فتنه گران بايد طبق قانون و شرع پاسخگوي خون‌هاي ريخته شده و خسارت‌هاي وارد آمده به بيت‌المال در جريان فتنه باشند.
اين مسئول بيان داشت: دعوت به آشوب و بلوا يك نوع خدمت به آمريكا و اسرائيل و در جهت مقابل اراده ملت ايران و همسو با اراده دشمنان اسلام و نظام اسلامي است و يقيناً قابل بخشش نيست.
دبير حزب موتلفه اسلامي خراسان شمالي با بيان اينكه دستگاه قضايي بايد سريعتر به پرونده سران فتنه رسيدگي كند، گفت: محاكمه سران فتنه از مطالبات عمومي مردم است.
احمدنيا تصريح كرد: ملت ايران تاكنون در قبال محاكمه سران فتنه صبوري كردند، اما اين بار به نظر مي‌رسد مردم تحمل صبوري را ندارند.
احمدنيا با تأكيد بر اينكه اين خيانت‌ها را نبايد به ملت ايران بي‌پاسخ گذاشت، عنوان كرد: اين‌ها از رأفت نظامي اسلامي سو استفاده مي‌كنند. سران فتنه مخل نظام اسلامي هستند، از اين رو نبايد در مقابل فتنه‌هاي آنان كوتاه آمد.
وي تصريح كرد: حضور چند ميليوني و دشمن شكن مردم ايران اسلامي در سي و دومين سالگرد پيروزي مستضعفان بر مستكبران عالم كه با حمايت از قيام اسلامي مردم مصر و تونس حال و هواي تاز‌ه‌اي پيدا كرده بود، حماسه‌اي ماندگار به وسعت جهان اسلام را در پيش چشمان حيرت زده نظام سلطه و حاكمان دست نشانده غرب در منطقه رقم زد.
اين مسئول يادآور شد: در اين راستا دشمنان اسلام با كمك ايادي داخلي در 25 بهمن با راه‌اندازي تحركاتي به خيال باطل خود فكر كردند كه مي‌توانند به نظام اسلامي ضربه زده و حضور ده‌ها ميليوني مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن و موفقيت‌هاي اخير مسلمانان را سرپوش بگذارند، اما اين توطئه آنان با حضور مردم در صحنه خنثي شد.
نشست شوراي اجرايي حزب موتلفه خراسان شمالي در دفتر اين حزب در استان برگزار شد.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها