عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

انتخابات خانه مطبوعات گيلان برگزار شد‌‌

انتخابات خانه مطبوعات گيلان برگزار شد‌‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:44 ب.ظ

پس از 3 سال؛
انتخابات خانه مطبوعات گيلان برگزار شد‌‌

خبرگزاري فارس: انتخابات مجمع عمومي خانه مطبوعات گيلان پس از سه سال در رشت با حضور 167 نفر از اصحاب رسانه استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، رئيس خانه مطبوعات گيلان در جريان برگزاري مجمع عمومي خانه مطبوعات استان اظهار داشت: پس از سه سال توانستيم محفل بسيار منظم و هماهنگ از خانواده بزرگ مطبوعات گيلان را در كنار يكديگر داشته باشيم.
ابراهيم بهمني‌جلالي با اشاره به تغييرات در اساسنامه خانه مطبوعات افزود: در اساسنامه جديد خانه مطبوعات گيلان تغييرات چنداني صورت نگرفته است.
وي همچنين با انتخاب پنج نفر از اعضاي هيئت رئيسه مجمع عمومي خانه مطبوعات گيلان، سه بند مصوب در اساسنامه را به رأي گذاشت.
در اين سه بند مقرر شده تا وروديه خانه مطبوعات گيلان از يك هزار تومان به 500 تومان كاهش يابد و مدت فعاليت اعضاي هيئت مديره نيز دوسال و بازرس يك سال باشد.
در اين انتخابات كه با حضور 167 نفر در سالن رحمدل خاتم‌الانبيا (ص) رشت برگزار شد، 163 برگ رأي جمع‌آوري شد.
در تركيب 9 نفره اصلاح شده در اساسنامه خانه مطبوعات گيلان، سه نفر از مديران مسئول، سه نفر خبرنگار، يك نفر سرپرست و دو نفر بازرس انتخاب شدند.
در بخش مديران مسئول، ابراهيم بهمني‌جلالي مدير مسئول روزنانه نسيم با 115 رأي، رضا احمدي سراواني مدير مسئول روزنانه خزر 95 رأي و حجت‌الاسلام سيد عبدالباقي اسحاقي مدير مسئول هفته نامه اسحاق با 75 رأي اكثريت آرا را به دست آوردند و فاطمه عاطفي‌فرد مدير مسئول ماهنامه پادنگ با 36 رأي به عنوان علي‌البدل انتخاب شد.
در بخش خبرنگاران نيز كريم خرسندي از روزنامه گلچين‌امروز با 116 رأي، علي كريمي از روزنامه مارليك با 82 رأي و مهران بازرگان از روزنامه معين با 52 رأي حائز كسب آرا شدند و نادر اسدي با 48 رأي به عنوان علي‌البدل انتخاب شد.
در بخش سرپرست، معصومه نيك‌كار با 85 رأي منتخب شد و علي كشت‌پرور نيز با 41 رأي به عنوان علي‌البدل در اين قسمت انتخاب شد.
غلامرضا تبريزي از هفته نامه اصلاح و علي همرنگ از هفته نامه پيك شمال نيز به عنوان بازرسان خانه مطبوعات استان انتخاب شدند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها