عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فدراسيون ورزش‌هاي آبي و ساحلي به بوشهر منتقل مي‌شود‌

فدراسيون ورزش‌هاي آبي و ساحلي به بوشهر منتقل مي‌شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:44 ب.ظ

در صورت فراهم شدن شرايط لازم؛
فدراسيون ورزش‌هاي آبي و ساحلي به بوشهر منتقل مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: در آينده‌اي نزديك اگر شرايط مهيا باشد فدراسيون ورزش‌هاي آبي و ساحلي به استان بوشهر منتقل مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، علي سعيدلو عصر پنج‌شنبه در حاشيه سفر سوم هيئت دولت به استان بوشهر در بازديد از پروژه‌هاي عمراني ورزشي در بوشهر اظهار داشت: بسيار خرسندم كه بار ديگر اين سعادت نصيب بنده شد كه در خدمت مردم دلاور و ولايتمدار استان بوشهر باشم و از نزديك در جريان اجراي مصوبات سفر رياست جمهوري به استان بوشهر قرار بگيريم.
وي افزود: در اين سفر روند اجرايي مصوبه‌هاي سفراول و دوم رياست جمهوري در استان را با همراهي مديركل تربيت بدني استان بوشهر مورد بررسي قرار گرفت و در جلسه هيئت دولت از ورزش استان دفاع كرديم.
رئيس سازمان تربيت بدني با بيان اينكه طبق آمار و ارقام در دولت نهم و دهم سرانه ورزشي بوشهر رشد چشمگيري داشته است، تصريح كرد: در دو سال گذشته اين امر رشد قابل توجه‌اي را داشته است و استان بوشهر جزو نخستين‌ها در كشور است و در سفر سوم دولت نيز شاهد افتتاح همزمان شش سالن ورزشي مصوب سفر رياست جمهوري در نقاط مختلف استان بوشهر با حضور وزراي دولت بوديم.
سعيدلو بيان كرد: استان بوشهر نيازمند يك سالن 6 هزار نفري است كه احداث اين سالن نيز به زودي در استان بوشهر آغاز مي‌شود.
وي گفت: بايد به ورزش بانوان در استان بوشهر توجه خاصي شود و سالن‌هاي تخصصي ورزش بانوان در استان بوشهر احداث شود، ضمن اينكه بعضي از رشته‌هاي ورزشي كه هنوز فعاليتي در استان بوشهر ندارند نيز بايد به‌زودي زمينه فعاليتشان در استان بوشهر مهيا شده و امكانات لازم نيز در اختيار جوانان علاقمند به اين رشته‌هاي ورزشي در استان بوشهر قرار بگيرد.
سعيدلو افزود: استان بوشهر با وجود سواحل زياد ظرفيت خوبي براي توسعه ورزش‌هاي آبي دارد و بايد در اين ورزش نيز سرمايه‌گذاري لازم صورت گيرد.
وي اظهار داشت: شرايط خاص استان بوشهر اين امكان را فراهم كرده است كه اين استان به مركز ورزش‌هاي آبي كشور تبديل شود و در آينده‌اي نزديك اگر شرايط مهيا باشد فدراسيون ورزش‌هاي آبي و ساحلي به استان بوشهر منتقل مي‌شود.
سعيدلو با بيان اينكه رئيس جمهور بر حمايت از تيم‌هاي ورزشي استان بوشهر تاكيد كرده است، ادامه داد: استان بوشهر جزو استان‌هاي كشور است كه مسئولان رده بالاي آن توجه ويژه‌اي به ورزش دارند و بايد از اين فرصت براي توسعه ورزش بوشهر استفاده كرد.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها