عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه قدم به قدم به آمريكا نزديك‌تر مي‌شوند‌

سران فتنه قدم به قدم به آمريكا نزديك‌تر مي‌شوند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:44 ب.ظ

امام جمعه بشرويه:
سران فتنه قدم به قدم به آمريكا نزديك‌تر مي‌شوند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بشرويه با اشاره به حوادث اخير تهران كه با حضور اندك فتنه‌گران همراه بود، گفت: سران فتنه قدم به قدم به آمريكا نزديك‌تر مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، حجت‌الاسلام محمد شمس‌الدين در جمع مردم بشرويه اظهار داشت: انقلاب اسلامي با ثمره خون شهيدان و آرمان‌هاي امام راحل شكل گرفته كه امروز رو به جلو در مسير آماده‌سازي جهاني در راستاي حاكميت حضرت بقيه‌الله تلاش مي‌كند.
وي يكي از شرايط سه گانه ظهور را آمادگي جهاني دانست و افزود: كشورهاي اسلامي به تأسي و الگوگيري از انقلاب اسلامي ايران در مسير بيدارگري به حد عملي خود رسيده كه انقلاب مردم مصر به حركت انقلابي مردم ايران بر مي‌گردد.
امام جمعه بشرويه ادامه داد: دشمنان اسلام و استكبار جهاني با مشاهده تحولات دنياي اسلام سرچشمه اصلي را هدف گرفته‌ و توطئه‌هاي متعددي را انجام مي‌دهند.
شمس‌الدين به فتنه روز 25 بهمن ماه دشمنان در تهران اشاره كرد و ابراز داشت: كروبي و موسوي در رأس اين فتنه‌ها قرار داشتند كه لازم است نظام جمهوري اسلامي ايران در راستاي حفظ فضاي تلطيف و آرامش در جامعه اقدام كنند.
اين مسئول بر مراقبت در برابر فتنه‌ها و كنترل عوامل فتنه در داخل كشور تأكيد كرد و بيان داشت: بايد نه آنقدر فضا را باز گذاشت و نه آنقدر محدود كرد كه سران فتنه بتوانند كشور را آماده براي حمله دشمنان قرار دهند.
وي ابراز داشت: در راستاي خواسته مردم مبني بر قاطعيت در اجراي محكوميت سران فتنه بايد ابتدا فضاي جامعه را مناسب كرد و بعد به محكوميت پرداخت تا فضا متشنج نشود.
شمس‌الدين با اشاره به سناريوي سال گذشته ندا آقاسلطان عنوان كرد: دشمنان اسلام هر لحظه به فكر توطئه‌ و كمرنگ شدن جلوه ايران در ساير كشورها هستند كه در اين راستا بايد قاطع عمل كرد.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها