عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

لزوم پيگيري براي ايجاد پايانه مسافربري در جنوب و غرب‌ ابهر‌

لزوم پيگيري براي ايجاد پايانه مسافربري در جنوب و غرب‌ ابهر‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:45 ب.ظ

معاون فرماندار ابهر تاكيد كرد:
لزوم پيگيري براي ايجاد پايانه مسافربري در جنوب و غرب‌ ابهر‌

خبرگزاري فارس: معاون فرماندار ابهر گفت: بايد مطالعه لازم براي ايجاد پايانه مسافربري جنوب و غرب شهر ابهر صورت بگيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابهر، احمد ربيعي شامگاه پنج‌شنبه در جلسه شوراي ترافيك اين شهرستان اظهار داشت: اهم مشكلات رانندگان در مسائل ترافيكي نداشتن كارت ويژه سوخت آژانس‌ها و عدم امكانات بسته‌هاي حمايتي و همچنين عدم تحويل تاكسي‌هاي بيسيم با وجود دستور استاندار و نبود پايانه‌هاي مسافربري در جنوب و غرب شهر است.
وي با تاكيد بر لزوم تلاش در راستاي رفع مشكلات رانندگان خاطرنشان كرد: خدمت به مردم يكي از اهداف اين نظام و دولت است و ما نيز در اين راستا بايد با جديت تمام پيگير مسائل مربوطه باشيم.
معاون فرماندار شهرستان ابهر تصريح كرد: بايد پيشنهادها و گزارش‌هايي كه در بحث مسائل ترافيكي و مشكلات رانندگان و مسافربرهاي عمومي ارائه مي‌شود بررسي و همچنين بررسي عملكرد متصدي جايگاه تبديل CNG صائين‌قلعه و پيگيري مطالعه طرح ساماندهي ترافيك و لحاظ كردن در طرح تفصيلي جامع شهري و ايجاد پايانه مسافربري جنوب و غرب شهر ابهر انجام شود.
وي با اشاره به تلاش براي حل مشكلات مردم تصريح كرد: مسئولان بايد در راستاي برطرف شدن مشكلات مردم گام بردارند و در اين زمينه از هيچ تلاش دريغ نكنند.
معاون سازمان حمل و نقل استان زنجان در اين جلسه با بيان اينكه ايجاد پايانه‌ها و موضوع تملك و سرمايه‌گذاري در اولويت نخست قرار دارد، بيان داشت: بر اساس ميزان تردد خودرو و تعداد مسافر برنامه‌ريزي‌هاي لازم صورت مي‌گيرد.
آقاخاني افزود: بايد براي افزايش بنا و تهيه امكانات لازم پايانه مسافربري شرق ابهر در راستاي استفاده بهينه از ظرفيت‌ها و رفع نياز مراجعان اقدامات لازم صورت بگيرد.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها