عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه از رافت اسلامي سوء‌ استفاده كردند‌

سران فتنه از رافت اسلامي سوء‌ استفاده كردند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:45 ب.ظ

بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث:
سران فتنه از رافت اسلامي سوء‌ استفاده كردند‌

خبرگزاري فارس: بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث با صدور بيانيه‌اي تاكيد كردند: سران فتنه از رافت اسلامي سوء استفاده كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث با صدور بيانيه‌اي ضمن محكوميت حركت مذبوحانه 25 بهمن سران فتنه و آسوبگران از رافت اسلامي سوءاستفاده كردند و نبايد فقط به همين اكتفا شود.
در اين بيانيه آمده است: 22 بهمن امسال در حالي فرا رسيد كه مردم ايران صداي ضد استكباري خود در سال 57 را امسال از زبان ملت مصر مي‌شنيدند. اين ملت غيور 32 سال در برابر توطئه‌ها و تهديدات دشمنان ايستادگي كرد و قهرمانانه مسير پيشرفت را پيمود و شادمان است از اينكه مردم مسلمان مصر و تونس با الهام از اسلام و قرآن و تجربه موفق انقلاب اسلامي در برابر دشمنان و حكام مستبد منطقه و كشورهاي خود به پا خواستند و به پيروزي رسيدند.
اين بيانيه مي‌افزايد: اما پس از 32 سال سرافرازي عده‌اي خواستند اين عزت را به ذلت تبديل كنند و اين كشور سربلند را طعمه خواسته‌هاي نفسني خويش كنند و باز هم اقدام به توطئه‌افكني كردند و هم صدا با مستكبرين شدند.
بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث ضمن عرض تسليت شهادت دانشجوي شهيد صانع ژاله در اغتشاشات 25 بهمن در تهران و محكوميت اين جنايت بزرگ، از قوه قضائيه اين سؤال دارد كه تا كي اجازه مي‌دهد سران ملعون فتنه بلندگوي استكبار جهاني باشند و هر از چندگاهي براي اثبات نوكري خود، بستر ساز اتفاقاتي باشند كه كام مردم را تلخ كند.
در اين بيانيه تاكيد شد: عده‌اي از اين رافت اسلامي سوء‌استفاده كرده‌اند و نبايد فقط به همين اكتفا شود كه شعار مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي و مرگ بر خاتمي تنها در صحن علني مجلس طنين‌انداز شود. بلكه بايد قوه قضائيه پا را فراتر گذاشته و هرچه سريع‌تر نسبت به اين خائنان اقدامات لازم را انجام دهد.
بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث تصريح كرد: مگر 22 بهمن ملت سرافراز ايران حمايت خود را از مردم قهرمان مصر اعلام نكرد، پس چه كساني از مردم مانده‌اند كه بايد روز 25 بهمن به نام دفاع از ملت مصر و با تحريك رسانه‌هاي غربي و عناصري خود فروخته خود را از اقيانوس ملت جدا كنند و به خيابان‌ها بريزند.
در اين بيانيه آمده است: در سالگرد 25 بهمن 57 كه بازماندگان ساواك و طرفداران شاه به خيابان‌ ريختند اين بار نيز در همان روز عناصر فتنه و معاند با نظام اقدام به اغتشاش كردند. اين براي ما قابل تحمل نيست كه عده‌اي هر روز فتنه‌انگيزي كنند و باز هم آزادانه به فعاليت خود ادامه بدهند. ديگر چه جايي براي مسامحه مانده است، ما تا كي بايد شاهد فعاليت اين عناصر خائن و ملعون باشيم. مگر نه اينكه اينان همان كساني هستند كه در روز قدس 88 شعار «نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران» را سر دادند. حال چه شده است كه مدافع ملت مظلوم مصر شده‌اند، آيا از اين كارهاي مضحك خجالت نمي‌كشند، باورشان نشده كه مرگشان فرا رسيده است.
دانشجويان دانشكده علوم حديث خاطرنشان كردند: لعنت خدا بر سران فتنه كه در اين انقلاب حتي يك سيلي نيز نخورده‌اند ولي همه آبرو و حيثيتي را كه به خاطر امام (ره) و شهدا يافته‌اند را به پاي منافع و نقشه‌هاي آمريكا، انگليس و اسرائيل مي‌ريزند و براي اجرايي شدن اهداف مستكبران عالم زمينه‌چيني مي‌كنند.
در اين بيانيه بيان شد: دانشجويان بسيجي دانشكده علوم حديث تا زماني كه سران فتنه محاكمه نشوند ساكت نمي‌مانند و فرياد مرگ بر منافق خود را هرچه رساتر اعلام مي‌كنند، مسئولان امر بايد دست از محافظه كاري بردارند و هرچه سريع‌تر با اقدامي انقلابي سران ملعون فتنه را به پاي ميز عدالت بكشانند تا فتنه‌گران پاسخگوي اين همه خون كه به واسطه همراهي آنان با مستكبران ريخته شده است، باشند.
در بخش ديگر اين بيانيه تاكيد شد: بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث از تمام مدعيان خط امام و مسئولان نظام اسلامي خواستار است نسبت به سران فتنه موضع شفاف بگيرند و از مواضع دو پهلو خودداري كنند و مسير خود را از فتنه‌گران جدا و به آغوش ملت شريف ايران بپيوندند.
بسيجيان دانشكده علوم حديث در بخش پاياني بيانيه خود تصريح كردند: خداوندا به قوه قضائيه اين توفيق را عنايت بفرما كه هرچه سريع‌تر نسبت به برگزاري دادگاه سران فتنه و عمله‌هاي آمريكا اقدام كند.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها