عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

‌چهره واقعي فتنه‌گران در مساجد به مردم معرفي شو‌د

‌چهره واقعي فتنه‌گران در مساجد به مردم معرفي شو‌د
جمعه 29 بهمن 1389  12:46 ب.ظ

امام جمعه ابهر:
‌چهره واقعي فتنه‌گران در مساجد به مردم معرفي شو‌د

خبرگزاري فارس: امام جمعه ابهر گفت: بايد چهره واقعي فتنه‌گران در مساجد به مردم ‌معرفي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحيمي شامگاه پنج شنبه در ديدار با هيئت امناي برخي مساجد ابهر، مسئله فرهنگي و تلاش در اين راه را يك مسئله اساسي دانسته و اين مسئله را به عنوان يك وظيفه اخلاقي و ديني به جوانان توصيه كرد.
وي در ادامه وجود جوانان در جمع هيئت امناي مساجد را ضروري دانست و براي جذب جوانان به مساجد تاكيد كرد.
امام جمعه ابهر با بيان اينكه بايد روانشناسانه و با ظرافت دنبال جذب نوجوانان و جوانان باشيم، تصريح كرد: بصيرت دهي از جمله وظايف مساجد است.
وي با اشاره به اينكه مساجد بايد تجلي تولي و تبري باشد، اظهار داشت: در مساجد بايد مسائل و مطالب روز به خوبي تحليل و در اين زمينه به مردم آگاهي‌هاي لازم ارائه شود.
حجت‌الاسلام رحيمي از وضعيت بعضي از مساجد گله كرد و گفت: بعضي‌ها خيلي جمود دارند و امروز بعضي در برخي از مساجد ما مباني اسلام گفته نمي‌شود.
وي در ادامه سخنان خود با بيان اينكه امروز بايد ضرورت، واقعيت و بركات ولايت فقيه در مساجد بازگو شود، افزود: بايد اثرات سو نبود اين اصل اصيل را نيز مردم بدانند و لذا مسئولان هيئت‌ها و هيئت امنا در زمينه بسيار سنگين است.
امام جمعه ابهر در ادامه سخنان خود با اشاره به حوادث روز 25 بهمن تصريح كرد: بايد چهره واقعي فتنه گران را در مساجد به مردم معرفي كنيم.
وي افزود: ماجراي تلخ روز 25 بهمن در ادامه رفتارهاي قانون شكنانه عده‌اي از دشمنان فريب خورده به پشتيباني منافقين و سلطنت طلبان و ساير معاندين وطن فروش اتفاق افتاد.
حجت‌الاسلام رحيمي افزود: اين فتنه بي‌ترديد ابعاد فتنه سال گذشته را در نورديد و سران فتنه و دشمنان قسم خورده را با رسوايي ديگر كه منحصر به فرد است روبرو ساخت.
وي خاطرنشان كرد: اين اتفاق در حالي مي‌افتد كه ملت بزرگ ايران، در پژواك فرياد ضد استعماري و ضد استبدادي امام خميني و بازتاب قيام و انقلاب اسلامي ملت ايران پس از گذشت 32 سال از تونس و مصر در فضاي جهان اسلام پيچيده و بيداري اسلامي اركان سلطه آمريكا و رژيم اشغالگر قدس را در منطقه به لرزه افكنده است.
حجت‌الاسلام رحيمي تصريح كرد: منافقين فراري و احمقان بي بصيرت داخلي مثل كروبي و موسوي با دعوت به تظاهرات به بهانه حمايت از مردم مصر در حقيقت يك خوش خدمتي ديگر براي آمريكا انجام دادند.
وي با محكوم كردن رفتار عوامل اصلي فتنه اذعان داشت: فتنه گران و دشمنان انقلاب و اسلام يك برگ نيز به برگ‌هاي سياه و تاريك خود نيز افزودند.
امام جمعه ابهر با اشاره به حمايت دشمنان از عوامل آشوب در ايران افزود: افراد بي بصيرت و وطن فروش با كار خود آب به آسياب دشمنان ريختند.
وي با بيان اينكه ما از بيگانگان هرگز نناليم كه با ما هر چه كرد اين آشنا كرد، ادامه داد: آيا خاتمي، كروبي و موسوي و امثال آنها از عظمت و بزرگواري ايران عزيز خجالت نمي‌كشند و آيا از روح امام امت حيا نمي‌كنند.
حجت‌الاسلام رحيمي ياد آور شد: اين افراد آيا از 9 دي ماه سال گذشته و حضور ده‌ها ميليوني22 بهمن مردم درس عبرت نگرفتند كه امروز دست به چنين فتنه‌هايي مي‌زنند.
وي با اشاره به اينكه حمايت از مصر يك بهانه بود براي ايجاد زمينه آشوب افزود: اين بارو كردني نيست كه آنروز شما شعار نه لبنان و نه غزه مي‌داديد، ولي امروز شما مي‌خواهيد از مصر حمايت كنيد و آنروز جانم فداي ايران مي‌گفتيد و امروز عليه ايران كار مي‌كنيد.
امام جمعه ابهر با اشاره به اينكه تبعيت از ولايت فقيه براي ما بسيار حيثيتي بوده است، خاطرنشان كرد: ما از همه وجودمان در اين راه هزينه مي‌كنيم و اجازه وارد كردن هيچ خدشه كوچكي به انقلاب و نظام را به شما و حاميانتان نخواهيم داد.
وي با اشاره به محكوميت حوادث روز 25 بهمن از سوي مردم تصريح كرد: دشمنان نمي‌توانند با اين گونه اقدامات به نظام ضربه بزنند.
حجت‌الاسلام رحيمي با اشاره به اينكه حضور مردم در صحنه‌هاي همه توطئه‌هاي دشمنان را خنثي كرده‌ است، گفت: دشمنان با وجود مردم هميشه در صحنه نمي‌توانند كاري از پيش ببرند.
وي در پايان از قوه قضائيه خواست به جرم بانيان حادثه فتنه روز 25 بهمن هر چه سريعتر رسيدگي و آنها را به سزاي عمل خود برسانند.
انتهاي پيام/غ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها