عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تسريع در پروژه‌هاي راه‌سازي مدنظر مسئولان متولي باشد‌

تسريع در پروژه‌هاي راه‌سازي مدنظر مسئولان متولي باشد‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:47 ب.ظ

استاندار يزد:
تسريع در پروژه‌هاي راه‌سازي مدنظر مسئولان متولي باشد‌

خبرگزاري فارس: استاندار يزد با اشاره به اجراي چند پروژه راه‌سازي مهم در اين استان بر تسريع در اين پروژه‌ها از سوي مسئولان متولي امر تأكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، محمدرضا فلاح‌زاده در بازديد از پروژه راه يزد ـ تفت ابركوه اظهار داشت: اين پروژه راه‌سازي يكي از مهم‌ترين پروژه‌هاي عمراني استان يزد در حوزه راه و ترابري به شمار مي‌رود.
وي بر تسريع در اجراي پروژه راه يزد ـ تفت ـ ابركوه و سورمق تأكيد كرد.
استاندار يزد همچنين از پروژه كمربندي حلقوي شهرستان‌هاي ميبد و اردكان بازديد كرد و بر لزوم تسريع در اجراي كامل و بهره‌برداري از اين پروژه در سريع‌ترين زمان ممكن تأكيد كرد.
فلاح‌زاده در اين بازديد همچنين از مجتمع خدمات فرهنگي و تفريحي بين‌راهي شهرستان ميبد نيز بازديد كرد و پيشرفت فيزيكي اين پروژه را خوب ارزيابي و از تلاش دست‌اندركاران آن تقدير كرد.
اين مسئول در بازديد از موسسه كوثر عنوان كرد: اين مركز موسسه‌اي عام‌المنفعه است كه به منظور فعاليت براي تأمين اعتبار براي انتقال آب استان يزد، ايجاد شده است.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: شكي نيست كه ضروري‌ترين نياز استان دارالعباده يزد، آب است و براي ادامه حيات اقتصادي و اجتماعي در اين استان، بايد آب مورد نياز تأمين شود.
بازديد از تصفيه‌خانه فاضلاب شهر يزد نيز از ديگر برنامه‌هاي سفر استاندار يزد بود.
فلاح‌زاده در اين بازديد از مراحل تصفيه فاضلاب و استحصال آب براي فضاي سبز و ... بازديد كرد و از نزديك در جريان مراحل مختلف اين بخش قرار گرفت.
استاندار يزد در بازديد از مراحل ساخت و ساز تأسيسات در تصفيه‌خانه شهر يزد، پيشرفت فيزيكي اين طرح را مناسب دانست.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها