عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

جايگاه جهرم در سند چشم‌انداز تبيين شود‌

جايگاه جهرم در سند چشم‌انداز تبيين شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:47 ب.ظ

دبير همايش جهرم و انقلاب اسلامي:
جايگاه جهرم در سند چشم‌انداز تبيين شود‌

خبرگزاري فارس: دبير علمي همايش جهرم و انقلاب اسلامي گفت: جايگاه جهرم در سند چشم‌انداز بايد به صورت شفاف تبيين شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از جهرم، حجت‌الاسلام نصرالله ميمنه‌ پنج‌شنبه ‌شب در مراسم اختتاميه همايش ملي جهرم و انقلاب اسلامي اظهار داشت: انتشار گفتمان انقلاب اسلامي در دنياي امروز دستاورد عظيمي است كه به دنبال سه دهه رشادت‌ها و پايمردي‌هاي ملت هميشه سرافراز ايران شكل گرفته و نقش مردم استان فارس و شهرستان جهرم نيز در اين راستا نقشي ماندگار و به ياد ماندني است.
وي با بيان اينكه براي برپايي اين همايش حدود 100 ساعت نشست كاري برپا شده است، افزود: ‌پس از برگزاري فراخوان اين همايش، بيش از 100 مقاله، خاطره و شعر به دبيرخانه همايش جهرم و انقلاب اسلامي ارسال شد.
دبير علمي همايش جهرم و انقلاب اسلامي بيان داشت: ‌كميته داوران اين همايش آثار ارسال شده به دبيرخانه را در سه سطح عالي، متوسط و نيازمند به تجديد نظر، مورد ارزيابي قرار دادند.
وي اظهار داشت: دغدغه اصلي برگزاري اين همايش اين است كه با همكاري بخش‌هاي نظري و بهتر از گذشته، راهكارهاي علمي و عملي براي پيشرفت هر چه بيشتر شهرستان جهرم ارائه دهيم.
استاد حوزه علميه جهرم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيشينه شهرستان جهرم در پيروزي انقلاب اسلامي گفت: اين همايش در پي آن است كه نقش جهرم را كه در تاريخ معاصر ايران وجود داشته برجسته سازي كرده و براي حركت آينده شهر و مردم انقلابي و متدين اين شهرستان خط مشي و استراتژي ترسيم كند.
ميمنه ادامه داد: از اهداف ديگر برگزاري اين همايش تبيين جايگاه اين شهرستان در سند چشم‌انداز و همچنين در برنامه پنج ساله كشور است كه بايد با كمك مسئولان آن را پيگيري كنيم.
دبير علمي همايش ملي جهرم و انقلاب اسلامي افزود: مردم جهرم در دوران انقلاب و در نقاط بسيار حساس و خفقان آن روز شجاعت و دليري خود را نشان دادند و اين فداكاراي را جزو افتخارات خود به ثبت رساندند.
وي با بيان اينكه انقلاب اسلامي ايران با گذشت 32 سال از پيروزي خود هنوز زنده، پويا و فراگير است، گفت: دستاوردهاي بزرگ انقلاب اسلامي در زمينه‌هاي مختلف سياسي، علمي، فرهنگي و اجتماعي حاصل شكوفايي و بالندگي انقلاب از آغاز حركت خود تاكنون است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها