عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حضور در راهپيمايي 29 بهمن ‌ماه بيعت با رهبر است‌

حضور در راهپيمايي 29 بهمن ‌ماه بيعت با رهبر است‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:48 ب.ظ

ستاد نماز جمعه آران و بيدگل:
حضور در راهپيمايي 29 بهمن ‌ماه بيعت با رهبر است‌

خبرگزاري فارس: ستاد نماز جمعه شهرستان آران و بيدگل اعلام كرد: مردم اين شهرستان با حضور پرشور خود در راهپيمايي 29 بهمن ‌ماه بار ديگر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامي بيعت كرده و به جهانيان ثابت كنند كه همواره همراه و پشتيبان ولايت فقيه هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان ستاد نماز جمعه آران و بيدگل طي پيامي خطاب به مرم اين شهرستان آورده‌است: حضور هرچه با شكوه‌تر در راهپيمايي امروز بار ديگر به جهانيان نشان مي‌دهد كه مردم ايران اسلامي همچنان با روحيه ايثار و جهاد براي حفاظت از آرمان‌هاي مقدس نظام اسلامي و آنچه با نثار خون پاك فرزندان خود به دست آورده‌اند آماده بوده و هيچ فتنه و فتنه‌گري نمي‌تواند آنان را از اهداف بلند و ولاي دور كند.
در ادامه اين پيام آمده‌است: فتنه‌گران سعي دارند با فريب مردم و حمايت‌هايي كه از سوي دولت‌هاي غاصب آمريكا و اسرائيل مي‌شوند نظام مقدس جمهوري اسلامي را تخريب كنند درحاليكه مردم غيور اين كشور در سايه رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي با بيداري تمام در برابر آنان مي‌ايستند.
در اين پيام بيان شده‌است: در زماني كه انقلاب اسلامي ايران در تمامي دنيا انتشار يافته و به مردم جهان شيوه ايستادگي در برابر ظلم و جور را آموخته، مردم كشور اسلامي ما در برابر تمامي نقشه‌هايي كه توسط دشمنان ايران و ايادي داخلي آنها برنامه‌ريزي كرده‌اند، فريب نخورده و بار ديگر فتنه را وادار به خاموشي و فروافتادن در زباله‌دان تاريخ مي‌كنند.
‌در پايان آمده‌است: مردم شهرستان آران و بيدگل نيز همچون ساير نقاط كشور بار ديگر به خيابان‌ها آمده و با شعارهاي كوبنده و حضور حماسي خود 9 دي‌ماه ديگري را رقم زده و بر برگ افتخارات خود مي‌افزايند.
انتهاي پيام/خ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها