عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شبكه اجتماعي بسيجيان ساماندهي شود‌

شبكه اجتماعي بسيجيان ساماندهي شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:48 ب.ظ

دبير سابق ستاد راهيان نور:
شبكه اجتماعي بسيجيان ساماندهي شود‌

خبرگزاري فارس: دبير سابق ستاد راهيان نور با اشاره بر لزوم ايجاد شبكه اجتماعي قوي بسيجيان گفت: بايد شبكه قوي اجتماعي بسيجيان ساماندهي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، حسين يكتا در تجمع اعتراض‌آميز طلاب، بسيجيان و امت حزب‌الله در محكوميت حركت مذبوحانه 25 بهمن در صحن اصلي آستان حضرت عبدالعظيم الحسني‌ (ع) با اشاره به حوادث سال 60 و 61 اظهار داشت: ما سال 61 حرف‌ها و قصه‌ها و نفاق‌ها را در سر دانشگاه و همچنين تلاش رزمندگان در تنگه مرصاد را ديده‌ايم، تحصن حوزه علميه و فرار وزير ارشاد به خارج كشور را مشاهده كرده‌ايم، قربت رزمندگان آن روزها كه با اقتدا مي‌آيند و تحصن مي‌كنند را شاهد بوديم.
دبير سابق ستاد راهيان نور گفت: اين انقلاب و جرياناتي كه مي‌گذرد درس است و امروز بايد بصيرت را افزايش دهيم.
وي در ادامه افزود: بايد در برابر جريانات و قصه‌هايي كه امروز در عرصه‌هاي مختلف پيش مي‌آيد به جاي اينكه بار روي دوش نظام بگذاريم بايد آن را برداريم.
طلايه‌دار ارودهاي راهيان نور با بيان اينكه شبكه اجتماعي حزب‌الله ضعيف است، تأكيد كرد: ما بايد شبكه اجتماعي قوي داشته باشيم و در حوادث مختلف اجازه ندهيم كار به جايي برسد كه فضا را امنيتي كنيم.
يكتا خاطرنشان كرد: در مواقع مورد نياز ما بايد چندين برابر در خيابان‌ها حضور داشته باشيم و بدون خرج كردن از نظام در لحظه نياز در صحنه باشيم و زماني كه قرار بر لشكركشي شد ده‌ها بسيجي رو به روي آنها قرار بگيرند.
دبير سابق ستاد راهيان نور تصريح كرد: پيام فتنه به ما، ساماندهي شبكه اجتماعي بسيجيان مطيع رهبري است. عمارها به خط شوند و به گوش باشند و در لحظه مورد نياز در صحنه حاضر باشند.
اين مسئول عنوان كرد: اين مسئله در لحظه ابتدايي جنگ مشاهده شد، اما هرچه زمان گذشت ساماندهي صورت گرفت.
يكتا بيان داشت: ما در كنار دستگاه‌هاي تبليغاتي خودجوش به يك شبكه اجتماعي گوش به فرمان رهبري و در كنار بزرگان نياز داريم و اين بصيرت‌افزايي و آگاهي است.
طلايه‌دار ارودهاي راهيان نور در پايان ابراز اميدواري كرد: هركجا كه مقام معظم رهبري نياز ديدند جبهه بزرگ حق و عماريون در صحنه باشند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها