عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شناخت و معرفت هر شهيد زمان بسياري نياز دارد‌

شناخت و معرفت هر شهيد زمان بسياري نياز دارد‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:48 ب.ظ

مديركل بنياد حفظ آثار دفاع مقدس كرمان:
شناخت و معرفت هر شهيد زمان بسياري نياز دارد‌

خبرگزاري فارس: مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان كرمان گفت: شناخت و معرفت هر شهيد زمان بسياري نياز دارد و تنها در يك جلسه نمي‌توان به ابعاد وجودي و شخصيتي آنها پي برد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مهديابوالحسني شامگاه پنج‌شنبه در همايش بازكاوي شخصيت عارف شهيد محمدحسين يوسف‌الهي اظهار داشت: اين همايش براساس طرحي به نام بازكاوي شهدا تشكيل شده و هدف آن آشنايي و انس مردم با شهداست.
ابوالحسني با اشاره به قريب 6 هزار و 500 شهيد در استان كرمان تصريح كرد: شهيد چراغ راه و ستاره‌اي است كه مسير هدايت را به ما نشان مي‌دهد و خود در راه آرمان‌هاي اسلام و امام راحل از جان گذشتند.
وي با توجه به اين روايت كه شهادت متعلق به بهترين‌هاست، افزود: همه شهدا بهترين هستند و شهيد يوسف‌الهي يكي از اين هزاران شهيدي است كه براي اين همايش انتخاب شده است.
مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان كرمان خاطرنشان كرد: شناخت و معرفت هر شهيد زمان بسياري نياز دارد و تنها در يك جلسه نمي‌توان به ابعاد وجودي و شخصيتي آنها پي برد و در همين راستا با اين طرح قدمي اساسي برداشته شده است.
ابوالحسني بيان داشت: بعد از انتخاب نخستين شهيد در اين طرح، كار توزيع كتاب نخل سوخته با عنوان مسابقه بزرگ كتابخواني آغاز شد كه در ابتدا تنها قصد توزيع 10 هزار جلد آن بود، اما طي شش‌ماه به چاپ سيزدهم و 30 هزار جلد رسيد.
وي گفت: اين كتاب نه تنها در كرمان بلكه با توجه به استقبال فراواني كه از آن به عمل آمد، در سراسر كشور توزيع شد و توسط 10 هزار نفر با شخصيت و آرمان‌هاي اين شهيد آشنا شدند كه نشان‌دهنده علاقه ملت به اين انقلاب و امام راحل و شهدا است.
ابوالحسني تصريح كرد: اين همايش يكي از اين طرح‌ها محسوب مي‌شود و اميدواريم با ادامه اين همايش‌ها بتوانيم، تمام ابعاد وجودي شهدا را بررسي و از آنها در زندگي فردي و اجتماعي خود بهره ببريم.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها