عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

مديريت ركن مهم در پيشرفت كشور است‌

مديريت ركن مهم در پيشرفت كشور است‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:49 ب.ظ

دبير علمي نخستين كنفرانس مديريت، كارآفريني و نوآوري:
مديريت ركن مهم در پيشرفت كشور است‌

خبرگزاري فارس: دبير علمي نخستين كنفراس مديريت، كارآفريني و نوآوري گفت: مديريت ركني مهم در پيشرفت كشور است چرا كه بقيه موارد در انجام پروژه‌ها فقط ابرازي براي رسيدن به مديريت صحيح هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، نظام‌الدين فقيه در نخستين كنفراس مديريت، كارآفريني و نوآوري اظهار داشت: مديريت متشكل از سه ركن برنامه‌ريزي، كنترل و رهبري است كه با هنر مدير هدايت پروژه و اجراي طرح اتفاق مي‌افتد.
وي طرح‌هاي زود بازده را داراي ارزش دانست و بيان داشت: در جهان رو به پيشرفت امروز طرح‌هايي كه زود بازده نباشند براي جامعه امروز مناسب نيست البته طرح‌هاي طولاني مدتي كه وجودشان مفيد و داراي راه ‌حلي فوق‌العاده است نيز بايد مورد توجه قرار گيرد.
فقيه در ادامه گفت: تمام مسائل در عرصه كارآفريني و پيشرفت آن با حمايت‌هاي مالي قابل حل نيست چرا كه آنها تنها ابزاري براي رسيدن به هدف مديريت است.
دبير علمي نخستين كنفرانس مديريت، كارآفريني و نوآوري ابراز داشت: با برگزاري كنفرانس مديريت، كارآفريني و نوآوري در كشور به دنبال ايجاد جو كارآفريني، شناسايي كار آفرينان خلاق، تحكيم و ترويج فرهنگ كارآفريني هستيم.
اين مسئول كاربردي بودن دانشگاه‌ها را ضروري دانست و خاطرنشان كرد: اگر ما از كارآفريني دانشگاهي به سمت كارآفريني خصوصي پيش برويم آنگاه جامعه با موفقيت روزافزون افراد رو به‌ رو مي‌شود.
اين مسئول تصريح كرد: ما مسئولان بايد به مخترعان و مبتكران كشور كارآفريني، بازاريابي و رقابت در بازار جهاني را آموزش دهيم تا بتوانند محصولات خود را به جهانيان عرضه كنند.
وي كارآفريني را هنر دانست و ابراز داشت: علم كارآفريني كاربردي و نيازمند به دوره‌هاي عملي است، اما احتياجي به مدرك تحصيلي ندارد چرا كه كارآفريني به‌ عنوان مهارت در كسب ‌و كار است.
دبير علمي نخستين كنفرانس مديريت و كارآفريني و نوآوري، كارآفريني عنوان كرد: كارآفريني يك فرآيند خصوصي است، اما دولت بايد از كارآفرينان حمايت و بتواند زمينه را براي رشد جامعه فراهم كند.
فقيه در بخش پاياني سخنان خود تصريح كرد: همايش نوآوري، كارآفريني و مديريت سال جاري از نظر ويژگي‌هاي علمي يك همايش بين‌المللي است چرا كه تمام اصول اصلي كارآفريني طبق استانداردهاي جهان در اين همايش رعايت شده است.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها