عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رعايت فاكتورهاي زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي‌

رعايت فاكتورهاي زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:49 ب.ظ

فرماندار سوادكوه خواستار شد؛
رعايت فاكتورهاي زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي‌

خبرگزاري فارس: فرماندار سوادكوه گفت: رعايت همه فاكتورهاي زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي سوادكوه مورد تاكيد است و بايد يه طور شايسته جدي گرفته شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان سوادكوه، عزير باقري‌ در شوراي سلامت شهرستان سوادكوه كه در فرمانداري شهرستان سوادكوه برگزار شد با بيان اين مطلب كه حضور برخي سنگ‌شكن‌ها و واحدهاي آلاينده در سوادكوه موجب آلودگي‌هاي مختلف رودخانه و طبعيت ما را فراهم كرده‌اند، گفت: براي حل مشكلات زيست محيطي سوادكوه از همه ادارات و نهادهاي شهرستاني انتظار همكاري و همراهي داريم.
باقري با تاكيد بر اينكه شهرستان سوادكوه منابع مختلفي براي توسعه و پيشرفت دارد، افزود: برخي از واحدهاي آلوده‌كننده در شهرستان سوادكوه سود اقتصادي خاصي به شهرستان نمي‌دهند و منابع طبيعي و محيط زيست ما را آلوده مي‌كنند و ما را هم تهديد مي‌كنند كه در صورت تعطيلي واحدهاي صنعتي شاهد بيكاري كارگران خواهيم بود.
فرماندار شهرستان سوادكوه با تاكيد بر آشتي صنعت و طبيعت در شهرستان سوادكوه گفت: رعايت همه فاكتورهاي زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي سوادكوه مورد تاكيد ماست.
باقري با اشاره به اين مطلب كه طيور زنده نيز مي‌تواند عامل بيماري باشد، گفت: شهرستان سوادكوه با توجه به ظرفيت‌هاي مختلف توسعه زمينه‌هاي خطرات زيست محيطي را نيز به همراه دارد كه بايد با تدابير آينده‌نگرانه هزينه‌هاي زيست محيطي را به حداقل رساند.
در ادامه اين جلسه اعضاي شوراي سلامت شهرستان سوادكوه به بيان نظرات خود پرداختند.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها