عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌

سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:50 ب.ظ

امام جمعه بجنورد:
سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بجنورد گفت: سران فتنه بايد به سزاي اعمال ننگين خود برسند.

آيت‌الله حبيب‌الله مهمان‌نواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: فتنه انگيزان و سران فتنه سخت در اشتباه هستند و يك راه به تمام معنا انحرافي و اهداف باطل را مي‌پيمايند.
وي با تاكيد بر اينكه سران فتنه با اين اقدامات خود در مقابل ملت بزرگ ايران ايستاده‌اند، افزود: آنان ساز خودشان را مي‌زنند و در اين كه فتنه گران در اين راهي كه پيموده محكوم هستند، شكي نيست.
نماينده مردم خراسان شمالي در مجلس خبرگان رهبري تصريح كرد: دستگاه قضايي بايد محكوميت اين فتنه انگيزان را صادر كند و پرونده اينها را مراكز قضايي و قضات به سرعت تنظيم و محاكمه را آغاز كنند.
وي اظهار داشت: البته مسئولان نظام و قوه قضائيه منتظر هستند كه مردم هم اين فتنه انگيزان را بشناسند و فكر نكنند كه اين حكمي را كه قضات صادر مي‌كنند، ريشه در مسائل سياسي دارد، بلكه مطابق با قوانين و مقررات اسلامي است كه با مخلان امنيت ملي برخورد مي‌شود.
نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي اضافه كرد: در محكوميت سران فتنه شكي نيست و اينها بايد پاسخگوي تمام اين مسائلي را كه به وجود آورده چه در دنيا و چه در آخرت باشند.
وي خاطرنشان كرد: اين عده از مخالفان نظام اسلامي با اين حركات خود در حقيقت در مقابل مردم و نظام اسلامي قرار گرفته و دست از موضع خود برنداشتند لذا بايد به سزاي اعمال خود برسند.
امام جمعه بجنورد اظهار داشت: اكنون مردم منتظر اقدام عاجل قوه قضائيه براي محاكمه و برخورد با سران فتنه هستند.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها