عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌

سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:50 ب.ظ

امام جمعه بجنورد:
سران فتنه به سزاي اعمال ننگين خود برسند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بجنورد گفت: سران فتنه بايد به سزاي اعمال ننگين خود برسند.

آيت‌الله حبيب‌الله مهمان‌نواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: فتنه انگيزان و سران فتنه سخت در اشتباه هستند و يك راه به تمام معنا انحرافي و اهداف باطل را مي‌پيمايند.
وي با تاكيد بر اينكه سران فتنه با اين اقدامات خود در مقابل ملت بزرگ ايران ايستاده‌اند، افزود: آنان ساز خودشان را مي‌زنند و در اين كه فتنه گران در اين راهي كه پيموده محكوم هستند، شكي نيست.
نماينده مردم خراسان شمالي در مجلس خبرگان رهبري تصريح كرد: دستگاه قضايي بايد محكوميت اين فتنه انگيزان را صادر كند و پرونده اينها را مراكز قضايي و قضات به سرعت تنظيم و محاكمه را آغاز كنند.
وي اظهار داشت: البته مسئولان نظام و قوه قضائيه منتظر هستند كه مردم هم اين فتنه انگيزان را بشناسند و فكر نكنند كه اين حكمي را كه قضات صادر مي‌كنند، ريشه در مسائل سياسي دارد، بلكه مطابق با قوانين و مقررات اسلامي است كه با مخلان امنيت ملي برخورد مي‌شود.
نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي اضافه كرد: در محكوميت سران فتنه شكي نيست و اينها بايد پاسخگوي تمام اين مسائلي را كه به وجود آورده چه در دنيا و چه در آخرت باشند.
وي خاطرنشان كرد: اين عده از مخالفان نظام اسلامي با اين حركات خود در حقيقت در مقابل مردم و نظام اسلامي قرار گرفته و دست از موضع خود برنداشتند لذا بايد به سزاي اعمال خود برسند.
امام جمعه بجنورد اظهار داشت: اكنون مردم منتظر اقدام عاجل قوه قضائيه براي محاكمه و برخورد با سران فتنه هستند.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها