عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محاكمه سران فتنه به يك مطالبه عمومي تبديل شده است

محاكمه سران فتنه به يك مطالبه عمومي تبديل شده است
جمعه 29 بهمن 1389  12:52 ب.ظ

نماينده مردم تهران در مجلس:
محاكمه سران فتنه به يك مطالبه عمومي تبديل شده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: امروز محاكمه سران فتنه به يك مطالبه عمومي تبديل شده است كه بايد به اين مطالبه عمومي پاسخ گفته شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حميد رسايي پنج‌شنبه شب در جمع متحصنين مسجد اعظم با اشاره به تحصن چند سال پيش مردم در مسجد اعظم اظهار داشت: امروز هم جمعيت در اين مسجد موج مي‌زند همانطور كه آن روز هم در تحصن همراه با بصيرت، روحانيون و علما به خوبي حضور داشتند.
وي ادامه داد: آن روز برخي از دوستان طلبه و برخي متدينين بيرون ما را به تندروي متهم مي‌كردند و كساني كه امروز شما را متهم به تندروي كرده‌اند همان افراد هستند.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: بصيرت اين است كه جلوي پاي خودت را ببيني و يك كيلومتر جلوتر از خود را نيز ببيني، شما متحصصين آينده را پيش‌بيني مي‌كنيد اما برخي از آقايان بايد حتما شعارهاي خاصي را بشنوند تا بفهمند كه ديگر جريان انتخابات نيست بلكه مسئله اصل ولايت است.
وي تصريح كرد: برخي‌ها مثل هاشمي، معين و كروبي در جامعه سياه خيمه زدند و حرف سياه زدند چون اعتقاد داشتند مردم از انقلاب بريده‌اند ولي يك سري افراد در جامعه سفيد خيمه زده ولي حرف سفيد نزدند و گفتند كه بايد دو پهلو حرف زد تا مردم را جذب كرد و در اين ميان يك نفر در جبهه سفيد خيمه زد و حرف سفيد زد.
رسايي در خصوص اعدام سران فتنه تاكيد كرد:‌ اگر مي‌خواهيد سران فتنه اعدام شوند بايد محكم بايستيد، بايد براي محاكمه مطالبه عمومي صورت گيرد كه اين مطالبه ايجاد شده است و بايد عملي شود.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: بر اساس فتواي امام خميني (ره) خيلي از امور حتي سكوت هم حرام است، چرا برخي‌ها از رهبري اطاعت نمي‌كنند.
وي بيان داشت: رهبري مي‌خواستند بصيرت به لايه‌هاي اجتماع برسد و سال گذشته جامعه ظرفيت پذيرش اين مسئله را نداشت، اما اين مسئله امروز محاكمه سران فتنه مطالبه همه مردم است.
رسايي عنوان داشت: خاتمي هشت سال وقت كشور را گرفت و جامعه را فريب داد و به خاطر همين كم كاري‌هاي بايد محاكمه شود.
وي در خصوص وضعيت مشايي تاكيد كرد: در اين وضعيت كشور احمدي‌نژاد براي مشايي وقت بگذارد بي‌سليقگي است و هرگز حاضر نيستم از امثال مشايي حمايت كنم.
نماينده مردم تهران در مجلس با اشاره به اهميت حفظ وحدت خاطرنشان كرد: ملاك وحدت فقط ولايت فقيه است.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها