عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ترافيك شهر 20 هزار نفري زيراب بهسازي مي‌شود

ترافيك شهر 20 هزار نفري زيراب بهسازي مي‌شود
جمعه 29 بهمن 1389  12:52 ب.ظ

شهردار زيراب سوادكوه:
ترافيك شهر 20 هزار نفري زيراب بهسازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: شهردار زيراب سوادكوه گفت: ترافيك شهر 20 هزار نفري زيراب ساماندهي و بهسازي مي‌شود.

سيد محمد صادقيان امروز در حاشيه بازديد از بلوار امام رضا شهر زيراب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سوادكوه با اشاره به اين مطلب كه شهر زيراب در مسير محور سوادكوه قرار دارد، افزود: اين محور به دليل تردد بالاي مسافران نيازمند به برنامه‌ريزي مناسب آينده‌نگرانه بوده است.
شهردار زيراب با تاكيد بر اينكه ساماندهي و بهسازي ترافيك شهر 20 هزار نفري زيراب يكي از اولويت‌هاي مورد نظر ما براي توسعه شهر زيراب بود، گفت: افتتاح پروژه بلوار امام رضا و روشنايي آن نقش تاثيرگذاري در رشد و توسعه محيط شهري داشته است.
صادقيان با بيان اين مطلب كه اعتباري بالغ بر 2 ميليارد و 850 ميليون ريال براي اين پروژه در نظر گرفته شده است، گفت: طول اين بلوار يك هزار و 50 متر است كه علاوه بر بلوار تامين روشنايي و فضاي سبز آن نيز در طرح مورد نظر قرار گرفته شده است.
شهردار زيراب همچنين از پرده‌برداري از تلويزيون در ميدان شهر زيراب مازندران خبر داد و گفت: با همت شوراي اسلامي شهر زيراب و شهرداري زيراب و همكاري و همراهي پرسنل شهرداري و مسئولان ادارات و نهادهاي سوادكوه اين پروژه افتتاح شده است.
وي اعتبار نصب تلويزون شهري زيراب را 700 ميليون ريال اعلام كرد.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها