عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دانشجويان شيرازي خواستار محاكمه فوري سران فتنه شدند‌

دانشجويان شيرازي خواستار محاكمه فوري سران فتنه شدند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:53 ب.ظ

در يك تجمع اعتراض‌آميز؛
دانشجويان شيرازي خواستار محاكمه فوري سران فتنه شدند‌

خبرگزاري فارس: جامعه دانشگاهيان شهر شيراز با تجمع در دانشگاه شيراز ضمن اعلام انزجار از حركت برخي خواص در 25 بهمن ماه، با صدور بيانيه‌اي خواستار محاكمه فوري سران فتنه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، دانشجويان شيراز با در دست داشتن تمثال دانشجوي بسيجي شهيد صانع ژاله و پلاكاردهايي با مضمون «از فتنه‌گران به ستوه آمده‌ايم»، شعارهايي نيز از جمله «الله‌اكبر» و «ما براي خون‌خواهي شهدا آمده‌ايم» را سر دادند.
دانشجويان دانشگاه‌هاي شيراز در بيانيه‌اي پاياني تجمع خود ابراز داشته‌اند: ماه‌هاست كه مردم بصير ايران دستگيري و محاكمه موسوي و كروبي را به عنوان خائنان به ملت مطالبه مي‌كنند و 9 دي 88 و 22 بهمن 89 همگان صداي مردم را شنيدند.
آنان همچنين اظهار داشته‌اند: با توجه به مقتضيات زماني و سعه صدر نظام، محاكمه سران فتنه و نفاق به تعويق افتاد كه با اتفاقات اخير به نظر مي‌رسد حجت بر مسئولان ذي‌ربط به ويژه مسئول قوه قضائيه، تمام شده و خواست ما دانشگاهيان نيز همگام با ديگر اقشار مردم دستگيري و محاكمه فوري سران فتنه است.
دانشجويان شيرازي اضافه كرده‌اند: آشوب اسرائيلي 25 بهمن ماه در شرايطي شكل گرفت كه آتش خشم مردم انقلابي خاورميانه در حال سوزاندن تمام پايه‌هاي نفوذ استكبار در منطقه است.
دانشگاهيان شيراز با اشاره به اينكه الهام از اسلام، مخالفت با آمريكا و ضديت با اسرائيل به عنوان سه شاخص مهم در حركت مردم منطقه است، خاطرنشان كرده‌اند: اين شاخص‌ها در روش و منش حضرت امام (ره) جاري بود كه با اين اوصاف به روشني انعكاس انقلاب اسلامي 57 ملت ايران در منطقه قابل رديابي است.
تجمع كنندگان در بيانيه‌ خود ادامه داده‌اند: به همين دليل آمريكا و لابي‌هاي صهيونيستي به جاي مبارزه با شاخ و برگ‌ها و ثمرات انقلاب، با اجير كردن عمله‌هاي سياسي مانند كروبي و موسوي سعي داشتند تا مركز كانون قيام‌هاي مردم منطقه يعني جمهوري اسلامي را مورد هدف قرار دهند كه به مردم منطقه بگويند مدل جمهوري اسلامي مدلي معيوب و ناكارآمد است.
دانشجويان شيرازي بيان داشته‌اند: راهپيمايي بي‌نظير 22 بهمن ماه 89 كه صورت پذيرفت، دشمنان داخلي ملت با برپايي حوادث 25 بهمن سعي داشتند تا اين حضور را به كام مردم ايران و ديگر ملت‌هاي آزاده منطقه تلخ كنند و زماني كه ديدند به جايي نمي‌رسند با يك حركت خبيثانه، دانشجوي بسيجي شهيد صانع ژاله را ترور كردند كه اين سند ننگين ديگري بر كارنامه سياه دشمنان نظام اسلامي و پادوهاي داخلي آنان است.
اين دانشجويان در پايان تصريح كرده‌اند: بعد از گذشت يك ‌سال و نيم از انتخابات رياست جمهوري 88 به نظر مي‌رسد برخي خواص همچنان چيزي جز سكوت و موضع دو پهلو را در قاموس خود نمي‌بينند كه نفر اول آنان هاشمي رفسنجاني است كه بايد هرچه سريع‌تر نسبت خود را با ولايت مطلقه فقيه، سران فتنه و مواضع دشمنان خارجي انقلاب اسلامي مشخص كرده و به درياي بي‌كران ملت بپيوندد كه شايد اين آخرين فرصت باشد.
در اين تجمع فرماندار شيراز و حجت‌الاسلام احمد رهدار استاد حوزه و دانشگاه قم نيز حضور داشتند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها