عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اغتشاشات اخير ترديدي در اقدام برندازانه باقي نمي‌گذارد‌

اغتشاشات اخير ترديدي در اقدام برندازانه باقي نمي‌گذارد‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:53 ب.ظ

خانه كارگر استان قزوين:
اغتشاشات اخير ترديدي در اقدام برندازانه باقي نمي‌گذارد‌

خبرگزاري فارس: خانه كارگر استان قزوين به مناسبت اغتشاشات اخير بيانيه‌اي صادر كرد و در آن اين توطئه را اقدامي آشكار در راستاي براندازي خواند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، خانه كارگر استان قزوين در بيانيه‌اي كه به مناسبت حوداث تلخ 25 بهمن ماه صادرشده، اعلام كرد: در حالي كه اين روزها حضور حماسه ساز و وحدت آفرين مردم ايران در سي و دومين سال پيروزي انقلاب اسلامي و خيزش و بيداري ملت‌هاي مسلمان موجي از خرسندي و اميد در دل آزاديخواهان دنيا ايجاد كرده و به تبع آن موجي از نگراني و وحشت سراپاي دشمنان ايران اسلامي را فرا گرفته است، اقدام گمراهان فتنه گر در روز 25 بهمن كه براي انحراف در افكار عمومي جهان و براي مقابله با گسترش اسلام خواهي و زنده كردن جريان نفاق و براندازي طراحي و اجرا شد و قطع يقين جزو سرافكندگي و شرمساري بيشتر آنان و حاميانشان در پيشگاه ملت دستاورد ديگري براي آنان در پي نخواهد داشت.
در بخش ديگر اين بيانيه آمده است: ماه‌ها تلاش و توطئه دشمنان خارجي و فريب خوردگان داخلي براي زنده كردن جريان فتنه در 25 بهمن ماه با حضور به موقع مردم انقلابي بي اثر بوده و نشان داد اين بار نيز به مانند گذشته دشمنان در محاسبات خود از شرايط ايران اسلامي دچار اشتباه بزرگي شده و ذلت و خواري ديگري را به جان خريدند.
اين بيانيه تصريح مي‌كند: بي ترديد مردم صبور و غيور اين سرزمين پاك، خواستار برخورد جدي، قاطع و سريع عادلانه نظام اسلامي با مسببين و عوامل حوادث اخير هستند، بديهي است، حركت در چهارچوب قانون اساسي همراه با حفظ اصول اساسي آن نظير اصل مترقي ولايت فقيه به عنوان ركن ركين قانون اساسي با اقدامات براندازانه مغاير است.
خانه كارگر استان قزوين اعلام كرده است: خانه كارگر معتقد به بيان ديدگاه‌هاي منصفانه در چهارچوب ارزش‌هاي نظام اسلامي است و لج بازي‌هاي سياسي عده‌اي را در 20 ماه گذشته موجب واگرايي نيروهاي كه مي‌توانست منجر به پيشرفت بيشتر كشور و سربلندي و عزت اسلامي شده است، مي داند و ادامه اين روند را براي كشور خطرناك مي‌داند.
اين بيانيه تصريح مي‌كند: معاندان هدفشان، پاشيدن بذر ناميدي و اختلاف افكني در دل آحاد جامعه است، خانه كار گر استان قزوين ضمن دعوت كليه كارگران و تشكل‌هاي كارگري به شركت در راهپيمايي 29 بهمن در خاتمه تأكيد مي‌كند كه منافقان و دشمنان نظام بدانند كه با حركات رذيلانه خود نمي‌توانند كاري از پيش ببرند.
انتهاي پيام/خ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها