عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

زنجيره اي از بحران ها گريبان آمريكا را گرفته است

زنجيره اي از بحران ها گريبان آمريكا را گرفته است
جمعه 29 بهمن 1389  12:53 ب.ظ

صفارهرندي:
زنجيره اي از بحران ها گريبان آمريكا را گرفته است

خبرگزاري فارس: صفارهرندي گفت: آمريكا كه مشكل افغانستان و فلسطين و ... را دارد در حال حاضر زنجيره‌اي از مشكلات شمال آفريقا هم گريبان او را گرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، محمدحسين صفارهرندي پنج‌شنبه شب در تجمع اعتراض‌آميز طلاب، بسيجيان و امت حزب‌الله در محكوميت حركت مذبوحانه 25 بهمن در صحن اصلي آستان حضرت عبدالعظيم الحسني‌ (ع) طي سخناني اظهار داشت: آمريكا در گذشته و حال ثابت كرده است كه امكان مديريت چند بحران در يك زمان را ندارد و اگر در اين موقعيت قرار بگيرد مشكلات فراواني براي او حاصل مي‌شود.
صفارهرندي خاطرنشان كرد: آمريكا كه مشكل افغانستان و فلسطين و ... را دارد در حال حاضر زنجيره‌اي از مشكلات شمال آفريقا هم گريبان او را گرفته است.
وزير سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي عنوان كرد: فرماندهان عملياتي آمريكا در يك ماهه گذشته يكسره در اتاق جنگ بودند و يك لحظه هم آرامش نداشتند چراكه محلي مانند مصر و مهره‌اي همچون مبارك و متحدين آن را در حال فروپاشي ديدن، چيز ساده‌اي براي آمريكا نيست.
وي در ادامه تاكيد كرد: در حالي كه اين اتفاقات، نويد دهنده و شاد كننده دل خوبان و ناراحت كننده دشمنان خداست، ‌آمريكايي‌ها به دنبال اين بودند كه دريابند چه چيزي مي‌تواند اين شرايط را تغيير دهد و در اين ميان خاطره شعف انگيز فتنه سال گذشته در ايران اين مسئله را برايشان تداعي كرد كه شايد با استفاده از اين عنصر فرصتي براي استراتژيست‌ها براي مديريت بحران ايجاد بشود.
صفارهرندي ادامه داد: اين اتفاق كوچك 25 بهمن و به تعبير نويسنده‌اي "رژه مورچه‌ها "، به چشم كسي نيامد در حاليكه قرار بود اين حركت خواب را از انقلابيون بگيرد و فرصت استراحتي براي آمريكايي‌ها باشد اما اين بار نيز مانند هميشه هدف آنها محقق نشد.
وزير سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اينكه آنچه در حال حاضر داريم از عنايت حق است، تاكيد كرد: ما بايد سپاس‌گذار پيامبري باشيم كه نام مبارك او دل يك ميليارد نفر را به هم پيوند داده است و مسلمانان نمي‌‌گذارند دشمن كوچك‌ترين خللي را در ميان آنها ايجاد كند.
صفارهرندي عنوان كرد: همه بركات امروز ثمره هدايت‌هاي پيامبر(ص) و عظمت قرآن و تبعيت از مردان الهي است و ‌هدايت امام راحل و رهبر معظم انقلاب ما را از عرصه‌هاي دشوار گذرانده است.
وزير سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنين گفت: سران فتنه با اين حركتشان چشم آمريكا را نيز كور مي‌كنند و جز نفرت براي خودشان چيز ديگري نمي‌خرند.
وي خاطرنشان كرد: محافظه كارترين افراد كه نمي‌خواستند مرزبندي خودشان را مشخص كنند نيز اعلام كرده‌اند كه اين اقدامات فتنه‌گران قابل تحمل نيست.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها