عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

رأفت نظام اسلامي كروبي و موسوي‌ را گستاخ كرده است

رأفت نظام اسلامي كروبي و موسوي‌ را گستاخ كرده است
جمعه 29 بهمن 1389  12:53 ب.ظ

فرهمند:
رأفت نظام اسلامي كروبي و موسوي‌ را گستاخ كرده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم پنج شهرستان استان يزد در مجلس ‌گفت: كروبي و موسوي از رأفت اسلامي كه در حق آنها صورت گرفت، گستاخ شده‌اند.

كاظم فرهمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابركوه خواستار مجازات سريع و قاطع سران فتنه شد.
وي بيان داشت: در شرائطي كه حضور چشمگير و انقلابي ملت مسلمان ايران در راهپيمايي 22 بهمن، دنيا را مبهوت كرد و نهال اميد را در دل هر آزاده‌اي در جهان و دوستداران انقلاب اسلامي بارور كرد و براي مدت‌ها انقلاب اسلامي را در برابر توطئه‌ها بيمه كرد، ناگاه شاهد بوديم كه مهره‌هاي دست استعمار و سران فتنه با اشاره اربابان خارجي خود اقدام به صدور اطلاعيه براي راهپيمايي در 25 بهمن كنند.
نماينده مردم شهرستان‌هاي ابركوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهريز در مجلس شوراي اسلامي، اين اقدام خائنانه را باعث خوشحالي ضد انقلاب خارج‌نشين، سلطنت‌طلبان و منافقان ذكر كرد كه تاكنون از هيچ اقدامي در راستاي براندازي نظام جمهوري اسلامي فروگذار نكرده‌اند.
فرهمند خاطرنشان كرد: با اين اقدام، محافل سخن‌پراكني، تبليغات گسترده‌اي را به راه انداختند و در اين روز اراذل و اوباش منافقان و سلطنت‌طلبان به صحنه آمده و اقداماتي را در راستاي خشنودي اربابان خود انجام دادند كه با حضور ملت انقلابي و هميشه در صحنه ايران خنثي شد.
وي بيان داشت: علت انجام اين اقدام جاهلانه اين است كه سران استكبار توجه محافل رسانه‌اي را از كشور انقلابي مصر به سمت ايران جلب كنند و وانمود كنند كه اين انقلاب در كشور مصر اقدامي عادي بوده و در ايران نيز دولت با چنين بحراني روبروست.
فرهمند يادآور شد: اكنون جاي اين سؤال باقي است كه نظام مقتدر اسلامي تا چه زماني مي‌خواهد با عوامل سر سپرده به بيگانه مماشات كند.
وي افزود: مگر نه اين است كه كروبي و موسوي از رأفت نظام اسلامي گستاخ شده‌اند و هرگاه مشاهده مي‌كنند كه اقدامي از سوي ملت ايران رخ مي‌دهد كه موجبات تحقير آمريكا و ايادي آنان در سراسر جهان را فراهم مي‌كند، با قصد تلخ كردن ذائقه مردم اقدامات كوري از قبيل حركت 25 بهمن را به انجام مي‌رسانند.
وي با بيان اينكه ملت ايران در 22 بهمن حمايت همه‌جانبه خود را از مردم مسلمان مصر به نمايش گذاشته‌اند و نياز به حضوري ديگر در سه روز بعد از اين اقدام ملي نبود، اين اقدام را يك اقدام انحرافي و تنها براي برگرداندن نگاه‌هاي مردم جهان از سمت مصر دانست.
فرهمند با محكوم كردن اين اقدام كه به دليل بي‌اعتنايي به حسن نيت مردم و در مسير حمايت از بيگانگان صورت پذيرفته است، انتظار مردم از قوه قضاييه را برخورد سريع و قاطعانه با اين مزدوران از خدا بي‌خبر دانست.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها