عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه سريع‌تر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه شوند‌

سران فتنه سريع‌تر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه شوند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:54 ب.ظ

نماينده مردم اسفراين:
سران فتنه سريع‌تر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه شوند‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اسفراين در مجلس‌ گفت: سران فتنه بايد هرچه سريع‌تر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه شوند.

هادي قوامي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسفراين با بيان اينكه سران فتنه مفسد ‌في‌الارض هستند، اظهار داشت: در اين فتنه‌گري‌ها جرم معلوم و مجرم نيز مشخص است.
وي با تاكيد بر اينكه محاكمه سران فتنه خواست تمام نمايندگان است، تصريح كرد: مجال بيش از اين به سران فتنه جايز نيست و بايد هرچه سريع‌تر توسط دستگاه قضايي فتنه‌گران به اشد مجازات برسند.
اين نماينده اصولگراي مجلس شوراي اسلامي افزود: سران فتنه از اتفاقات سال گذشته درس نگرفتند و مي‌خواهند با اغتشاش و بي نظمي اتحاد و همدلي مردم را از بين ببرند؛ از اين رو سران فتنه بايد حتما محاكمه و مجازات شوند.
وي اظهار داشت: سران فتنه از رافت مقام معظم رهبري، مسئولان و مردم اين نظام مقدس سوء استفاده كرده و همچنان توطئه‌ها و اهداف شوم خود را دنبال مي‌كنند.
قوامي اضافه كرد: امروز زمان آن رسيده است تا مسئولان قضائي سران فتنه را محاكمه و مجازات كنند و اجازه ندهند كه آنان خسارت‌هاي بيشتري را به كشور وارد كنند.
نماينده مردم اسفراين در مجلس شوراي اسلامي گفت: محاكمه سران فتنه و اشد مجازات آنها، مطالبه عمومي ملت ايران است.
قوامي تاكيد كرد: مردم در روز 22 بهمن كه بنا بر فرمايش امام خميني(ره) روز حيات اسلام است وفاداري خود را به نظام، جمهوري اسلامي و آينده خود اعلام كردند.
وي با بيان اينكه عده‌ اندكي كه در تحركات اخير به خيابان آمده بودند ماهيت خود را كاملاً روشن كردند، افزود: شعارهاي فتنه‌گران بسيار انحرافي و در راستاي تحقق اهداف آمريكا و اسرائيل بود.
قوامي با محكوم كردن حركت مذبوحانه موسوي و كروبي به عنوان سران فتنه در ايجاد تفرقه و كمك به اهداف استكباري امريكا و رژيم غاصب صهيونيستي، خاطرنشان كرد: مردم با بيداري و بصيرت خود به هيچ وجه به دشمنان خارجي و داخلي اجازه تعدي از قانون و تجاوز به آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي را نمي‌دهند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها