عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مجتمع بين‌المللي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان راه‌اندازي مي‌شود‌

مجتمع بين‌المللي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان راه‌اندازي مي‌شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:54 ب.ظ

در قم؛
مجتمع بين‌المللي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان راه‌اندازي مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم از راه‌اندازي مجتمع بين‌المللي، فرهنگي هنري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در قم ظرف دو سال آينده خبر داد.

محمد مخلصي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به تعداد اعضاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان اظهار داشت: در حال حاضر بيش از 8 هزار كودك در مراكز 9گانه كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان عضويت دارند.
وي ادامه داد: سه مركز كانون به صورت تمام وقت به ارائه خدمات به مخاطبان خود پرداخته و به صورت يك روز در ميان در خدمت دختران و پسران است.
مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم گفت: 80 هزار جلد كتاب در مراكز كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به منظور مطالعه اعضا و مربيان گردآوري شده است.
مخلصي در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر مقام معظم رهبري به استان قم در سال جاري بيان داشت: امسال به ميمنت سفر مقام معظم رهبري به استان پروژه‌اي با عنوان «مجتمع بين‌المللي، فرهنگي هنري كانون» تعريف شده است.
وي تصريح كرد: اين مجتمع در شهرك پرديسان با شش هزار متر مساحت و 12 هزار متر زيربنا احداث خواهد شد و 800 ميليون تومان اعتبار به منظور احداث اين مجتمع هزينه مي‌شود.
مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم با بيان اينكه اين پروژه ظرف مدت دو سال اجرايي مي‌شود، گفت: با احداث اين مجتمع استان قم در عرصه بين‌المللي و در حوزه كودك و نوجوان فعاليت خواهد كرد.
مخلصي يادآور شد: نقش قم تنها در سطح يك استان نيست، علاوه بر نقشي كه به واسطه وجود حوزه‌هاي علميه و مراكز فقه شيعي در سطح ملي ايفا مي‌كند در سطح بين‌الملل نيز مي‌تواند تاثيرگذار باشد و اين ظرفيت در قم وجود دارد.
وي با اشاره به ظرفيت جامعة المصطفي العالمية در پذيرش و ارائه آموزش‌هاي مختلف به افراد غيرايراني تصريح كرد: «مجتمع بين‌المللي، فرهنگي هنري كانون» ظرفيت‌هاي لازم براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي هنري ويژه كودكان و نوجوانان در عرصه بين‌الملل را دارا خواهد بود.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها