عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

منامه، سركوب مردم بحرين را توجيه كرد

منامه، سركوب مردم بحرين را توجيه كرد
جمعه 29 بهمن 1389  12:55 ب.ظ

89/11/29 - 10:51
شماره:8911290174
منامه، سركوب مردم بحرين را توجيه كرد

خبرگزاري فارس: وزير خارجه بحرين در توجيه سركوب مردم در اين كشور توسط نيروهاي امنيتي اعلام كرد كه خشونت‌ها و تيراندازي‌هاي صورت‌ گرفته در بحرين قابل‌ تأسف اما لازم بوده است.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، "شيخ خالد بن احمد آل خليفه " در توجيه سركوب‌گري‌هاي معترضين بحرين توسط نيروهاي امنيتي اين كشور در يك كنفرانس خبري تصريح كرد كه شليك گلوله و خشونت عليه معترضين لازم بوده است زيرا افزايش خشونت‌ها بحرين را به لبه نابودي سوق مي‌دهد.

بر اساس اين گزارش، در اعتراضات چند روزه بحرين، 5 نفر كشته و 231 نفر ديگر نيز توسط مأموران امنيتي اين كشور زخمي شدند و اين درگيري‌ها پس از آن رخ داد كه معترضين بحريني به خيابان‌ها آمدند و خواستار بيان درخواست‌هاي خود به دولت اين كشور شدند.

شيخ خليفه در ادامه براي آنكه بار مسئوليت اين سركوب‌گري‌ها را از دوش خود بردارد، گفت: كشور بحرين در لبه پرتگاه فرقه‌اي قرار گرفته بود و بنابراين بايد اقدامي صورت مي‌گرفت و مأموران پليس نيز اقدامات لازم را انجام دادند.

اظهارات وزير خارجه بحرين در يك كنفرانس غربي به همراه وزير خارجه امارات عربي متحده و همچنين دبيركل شوراي همكاري خليج ايراد شد.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 238779
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها