عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كتاب شهداي عصر پيامبر اكرم(ص) به چاپ دوم رسيد‌

كتاب شهداي عصر پيامبر اكرم(ص) به چاپ دوم رسيد‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:55 ب.ظ

مسئول گروه احكام موسسه اطلس تاريخ شيعه:
كتاب شهداي عصر پيامبر اكرم(ص) به چاپ دوم رسيد‌

خبرگزاري فارس: مسئول گروه احكام موسسه اطلس تاريخ شيعه گفت: با توجه به استقبال چشمگير مخاطبان كتاب شهداي عصر پيامبر اكرم(ص) به چاپ دوم رسيد.

حجت‌الاسلام عليرضا محمدي‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به مجموعه كتاب شهداي عصر معصومين(ع) اظهار داشت: انتشار اين مجموعه در شش جلد در دستور كار موسسه قرار گرفته است.
وي خاطرنشان كرد: نخستين جلد از اين مجموعه با عنوان شهداي عصر پيامبر اكرم(ص) در اوايل سال 89 به چاپ رسيد.
مسئول گروه احكام موسسه اطلس تاريخ شيعه تصريح كرد: با توجه به استقبال چشمگير مخاطبان اين كتاب به چاپ دوم رسيده است و استقبال خوبي از اين كتاب به عمل آمده است.
حجت‌الاسلام محمدي‌نژاد عنوان داشت: اين مجموعه كتاب‌ها شهداي عصر پيامبر اكرم(ع) و ائمه اطهار(ع) را به ترتيب بررسي كرده و اطلاعاتي درباره آنها در اختيار مخاطب قرار مي‌دهد.
وي احكام شهروندي را از ديگر آثار كانون نشر احكام موسسه اطلس تاريخ شيعه شمرد و افزود: موضوع اين كتاب در مرحله بررسي و تدوين است و در آينده نزديك اجرايي خواهد شد.
مسئول گروه احكام موسسه اطلس تاريخ شيعه با اشاره به موضوعات در نظر گرفته شده براي اين كتاب گفت: احكام و آداب آپارتمان‌نشيني، ترافيك، معابر عمومي، احكام غصب، قوانين عمومي و خصوصي و احكام معماري از موضوعات اين احكام محسوب مي‌شود.
حجت‌الاسلام محمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: احكام ساخت و سازها، احكام اماكن عام المنفعه و وقف، احكام تفريح‌گاه، بيمارستان‌ها و اماكن اداري و دولتي از ديگر موضوعات مورد توجه در اين پروژه است.
وي تصريح كرد: اين كتاب گامي مفيد و مؤثر در گسترش و رشد فرهنگ و احكام شهرنشيني اسلامي خواهد بود.
انتهاي پيام/خ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها