عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مردم آذربايجان در صيانت از ارزش‌هاي انقلاب جان مي‌دهند‌

مردم آذربايجان در صيانت از ارزش‌هاي انقلاب جان مي‌دهند‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:55 ب.ظ

شوراي راهبردي اصولگرايان آذربايجان شرقي:
مردم آذربايجان در صيانت از ارزش‌هاي انقلاب جان مي‌دهند‌

خبرگزاري فارس: شوراي راهبردي اصولگرايان آذربايجان شرقي اعلام كرد: مردم آذربايجان شرقي همچون گذشته در صيانت از ارزش‌هاي والاي انقلاب و آرمان‌هاي امام و شهدا از بذل جان و مال خويش دريغ نمي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، شوراي راهبردي اصولگرايان آذربايجان شرقي امروز در بيانيه‌اي به مناسبت فرا رسيدن سالروز قيام تاريخي 29 بهمن تبريز كه نسخه‌اي از آن در اختيار دفتر فارس در تبريز قرار گرفته است، آمده است: قيام تاريخي 29 بهمن، بي‌شك يكي از نقاط عطف تاريخ انقلاب محسوب مي‌شود كه در آن جوانان تبريزي به رهبري روحانيون مبارز و در راس آنها شهيد آيت الله قاضي طباطبائي، خروشيدند و ضربه‌اي سهمگين بر پيكره رژيم منحوس پهلوي زدند.
اين بيانيه اضافه مي‌كند: پس از خروش ماندگار مردم تبريز در 29 بهمن سنت گراميداشت اربعين شهداي انقلاب در شهرهاي مختلف چون يزد، كازرون، جهرم و ... تداوم پيدا كرد و در نهايت با رهبري پيامبر گونه امام عظيم‌الشان و با مجاهدت روحانيت معظم و انقلابيون، قيام مردم كشورمان در كمتر از گذشت يك سال از اين واقعه عظيم در 22 بهمن 57 به ثمر نشست و با پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي شاهد استقرار نظام اسلامي به عنوان رخدادي بسيار عظيم در تاريخ اين كشور شديم.
شوراي راهبردي اصولگرايان آذربايجان شرقي در ادامه اين بيانيه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والاي مقام انقلاب اسلامي به خصوص شهداي گرانقدر قيام تاريخي 29 بهمن و تبريك فرا رسيدن سالروز اين قيام تاريخي به رهبري فرزانه انقلاب و امت شهيدپرور آذربايجان اعلام مي‌داريم، پس از گذشت چندين سال از اين قيام خونين، مردم فهيم و بيدار آذربايجان همچون گذشته در صيانت از ارزش‌هاي والاي انقلاب و آرمان‌هاي امام و شهدا كوتاهي نخواهند كرد و از بذل جان و مال خويش دريغ نكرده و براي تحقق اين آرمان‌ها تمام تلاش خود را به كار خواهند بست.
شوراي راهبردي اصولگريان استان آذربايجان شرقي، با اشاره به شيطنت‌هاي استكبار و دشمنان شكست خورده انقلاب در مبارزه بي‌امان با آرمان‌هاي انقلاب، اعلام كرده است: ثمرات انقلاب اسلامي در اقصي نقاط علم و بلاد اسلامي نمايان شده و بر همگان فرض است با استمداد از عنايات الهي و با پيروي از ولي امر مسلمين در تحقق بيشتر اهداف امام و انقلاب تلاش كنند.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها