عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌

تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:56 ب.ظ

مدير دبيرستان معارف بابل خبر داد:
تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌

خبرگزاري فارس: مدير دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل از تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس در بابل، محمد قاسمي صبح امروز در پنجمين مراسم معنوي آيين تشرف و جشن تكليف اين دبيرستان اظهار داشت: دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا در سال 1385به عنوان نخستين دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي وابسته به اداره كل تبليغات مازندران با هدف رشد و تعالي همه‌جانبه در سايه انديشه ديني، جذب و تربيت دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به معارف ديني در استان مازندران تاسيس شد.
وي افزود: برگزاري جشن تكليف كه پنج سال به صورت مستمر در اين دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل برگزار مي‌شود تبديل به الگويي استاني شده است.
قاسمي با اشاره به موفقيت‌هاي دبيرستان صدرا بابل بيان داشت: 66 دانش آموز دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل در مسابقات مختلف علمي، فرهنگي، هنري و ورزشي، جشنواره جوان خوارزمي و بنياد علمي نخبگان داراي چهار رتبه كشوري، شش رتبه استاني، چهار رتبه المپياد ادبي و پنج رتبه كنكور سراسري رتبه زير هزار در سال 89 شدند.
وي تصريح كرد: هم اكنون 56 نفر در دبيرستان مشغول تحصيل بوده كه 15نفر در پايه اول، 16 نفر در پايه دوم، 13نفر در پايه سوم و 16 نفر نيز در پايه چهارم هستند.
قاسمي با اشاره به اينكه برگزاري اين مراسم در آستانه ولادت پيامبراكرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) دليلي بر اهميت اين امر مهم بوده است، بيان داشت: اين برنامه پيوند ما را با قرآن و اهل بيت پررنگ‌تر كرده و از ثمره اين اعتقادات است كه دانش‌آموزان ما چون ستاره‌اي در دانشگاه‌ها مي‌درخشند و آثار و بركات اين برنامه را با عمق جان خود احساس كرده و آثار آن را به ديگران منتقل مي‌كنند.
وي در پايان بيان داشت: اين برنامه‌ها جرقه و بهانه خوبي براي رشد دانش‌آموزان بوده و شرايطي را فراهم مي‌كند تا با آمادگي قلبي، ديني و روحي بهتر وارد عرصه اجتماع شوند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها