عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌

تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:56 ب.ظ

مدير دبيرستان معارف بابل خبر داد:
تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل‌

خبرگزاري فارس: مدير دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل از تحصيل 56 دانش‌آموز در دبيرستان معارف بابل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس در بابل، محمد قاسمي صبح امروز در پنجمين مراسم معنوي آيين تشرف و جشن تكليف اين دبيرستان اظهار داشت: دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا در سال 1385به عنوان نخستين دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي وابسته به اداره كل تبليغات مازندران با هدف رشد و تعالي همه‌جانبه در سايه انديشه ديني، جذب و تربيت دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به معارف ديني در استان مازندران تاسيس شد.
وي افزود: برگزاري جشن تكليف كه پنج سال به صورت مستمر در اين دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل برگزار مي‌شود تبديل به الگويي استاني شده است.
قاسمي با اشاره به موفقيت‌هاي دبيرستان صدرا بابل بيان داشت: 66 دانش آموز دبيرستان علوم و معارف صدرا بابل در مسابقات مختلف علمي، فرهنگي، هنري و ورزشي، جشنواره جوان خوارزمي و بنياد علمي نخبگان داراي چهار رتبه كشوري، شش رتبه استاني، چهار رتبه المپياد ادبي و پنج رتبه كنكور سراسري رتبه زير هزار در سال 89 شدند.
وي تصريح كرد: هم اكنون 56 نفر در دبيرستان مشغول تحصيل بوده كه 15نفر در پايه اول، 16 نفر در پايه دوم، 13نفر در پايه سوم و 16 نفر نيز در پايه چهارم هستند.
قاسمي با اشاره به اينكه برگزاري اين مراسم در آستانه ولادت پيامبراكرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) دليلي بر اهميت اين امر مهم بوده است، بيان داشت: اين برنامه پيوند ما را با قرآن و اهل بيت پررنگ‌تر كرده و از ثمره اين اعتقادات است كه دانش‌آموزان ما چون ستاره‌اي در دانشگاه‌ها مي‌درخشند و آثار و بركات اين برنامه را با عمق جان خود احساس كرده و آثار آن را به ديگران منتقل مي‌كنند.
وي در پايان بيان داشت: اين برنامه‌ها جرقه و بهانه خوبي براي رشد دانش‌آموزان بوده و شرايطي را فراهم مي‌كند تا با آمادگي قلبي، ديني و روحي بهتر وارد عرصه اجتماع شوند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها