عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مجموعه‌هاي ورزشي بيشتري ‌براي معلولان فراهم كنيم‌

مجموعه‌هاي ورزشي بيشتري ‌براي معلولان فراهم كنيم‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:57 ب.ظ

وزير رفاه و تأمين اجتماعي:
مجموعه‌هاي ورزشي بيشتري ‌براي معلولان فراهم كنيم‌

خبرگزاري فارس: وزير رفاه و تأمين اجتماعي گفت: بايد مجموعه‌هاي ورزشي بيشتري را براي معلولان فراهم كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، صادق محصولي در مراسم بهره‌برداري از ورزشگاه و كارگاه حرفه‌آموزي معلولان و مددكاران با بيان اينكه بايد مجموعه‌هاي ورزشي بيشتري را براي معلولان فراهم كنيم تا بتوانند به خوبي از امكانات استفاده كنند اظهار داشت: اميدواريم اين قهرمانان ورزشي در مسابقات پارا المپيك لندن نيز افتخارات بسياري را براي ما كسب كنند.
وي افزود: خدمات بسيار خوب كيفي و كمي در راستاي جامعه هدف انجام شده براي معلولان نيز سعي داريم به صورت راهبردي به توانمندسازي آنان تمركز كنيم و مهم‌ترين عامل توانمندسازي آنان بحث مسكن و اشتغال آنان بوده كه تاكنون تلاش‌هاي خوبي نيز انجام شده است.
وزير رفاه و تأمين اجتماعي اضافه كرد: در بحث مسكن200 هزار واحد مسكوني به افراد زيرپوشش بهزيستي و زنان سرپرست خانوار اختصاص داده‌ايم كه تا پايان دولت دهم عملياتي مي‌شود.
اين مسئول عنوان كرد: اين ميزان واحد مسكوني جدا از سفرهاي رياست جمهوري است در هر يك از اين سفرها 80 تا 90 هزار واحد مسكوني به معلولان اختصاص پيدا مي‌كند.
محصولي با اشاره به اجراي تئاتر شگفت‌انگيز معولان در تهران ادامه داد: ما معلولان را با اسم كم‌توان مي‌شناسيم، اما آنان در اصل از تمام ما توانمندتر هستند.
وي بيان داشت: در هدفمند كردن يارانه‌ها توجه ويژه‌اي به معلولان شده و سعي شده است تمام افراد زير پوشش بهزيستي را بيمه كرده و همچنين مشكل بيمه كاركنان مراكز نگهداري از معلولان، سالمندان و بيماران مزمن رواني را حل كنيم.
عضو هئيت دولت ابراز داشت: بعد از هدفمند كردن يارانه‌ها 3 ميليون و 200 هزار نفر زيرپوشش بيمه تأمين اجتماعي در آمده‌اند كه اين ميزان در ابتداي دولت نهم از 60 به 80 و اكنون به 90 رسيده و ركوردي قابل مقايسه با كشورهاي اروپايي است.
اين مسئول خاطرنشان كرد: درخشش معلولان درصحنه‌هاي داخلي و بين‌المللي موجب شده تا ما براي خدمت به آنان مصمم‌تر شويم.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها